2019年10月30日 开拍
/ 2019年10月30日 截止委托
Art, Antiques, Asian & Tribal Art
Keizersgracht 474 EG Amsterdam 1017 Netherlands
1082: Diverse Aziatische objecten, 20ste eeuw;o.a. spekstenen groepen, zegels en metalen sculpturen.;
1083: Diverse Aziatische houten standaards, sokkels en deksels2 dzn; ; Herkomst: Collectie Cserno,
1084: Diverse Aziatische objecten, 20ste eeuw.o.a. Tibetaanse wierookhouders; Herkomst: Collectie
1084P: Een paar Blanc-de-Chine zotjes op stieren en een paar bisquit Fo-hondenh. 20 / h. 21 cm. ; Herkomst:
1084U: Drie Romeinse stijl glazen kannetjes3200
1090: China, diverse spekstenen groepen, 20ste eeuw,h. 3,5 tot 17 cm.; Herkomst: Collectie Cserno,
1091: Indonesie, bronzen plaquette, 20ste eeuw,met voorstelling in relief van twee gezeten figuren.
1092: China, negen diverse spekstenen waterhouders en penseelhouders, ca. 1930 en later;; ; h. 6 tot 19
1093: Twee paar metalen Kyins, 20ste eeuw4; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam80
1094: India, terracotta stele, 20ste eeuw,met relief versiering van figuren onder de Bodhi boom. Hierbij
1095: Indonesie, stenen Boeddha hoofd, 20ste eeuw.; h. 29 cm.; ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
1096: China, metalen zittende Boeddha en beschilderde buste van Boeddha, 20st eeuw.h. 33 en 34 cm.;
1098: Diverse Aziatische objectenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj100
1102: Mogelijk India, wit marmeren schaalde rand in vorm van lotusbladeren (schilfer); diam. 60 cm.; 180
1103: Japan, diverse houten netsukes, 20e eeuwzkj200
1104: Divers Aziaticads100
1105: Japan, tinnen theepot in houten houderh. 30 cm.; 280
1106: Cambodja, stenen hoofd en Thailand, gezeten buddha, 20e eeuw.Hierbij paar porseleinen vormstukken;
1107: Divers,waaronder Benin, bronzen plaquette; Uit de collectie van een heer van stand; ds120
1109P: Indonesie, polychroom houten Garudaéén vleugel los; h. 36 cm.; 130
1115: India, beschilderd houten bijouskastjemet laden in het front en zijden met deurtje; h. 43, br. 38,
1116: Bronzen hoogwaardigheidsbekleder, koro en kleine Boeddha3100
1117: Diverse Aziatische, metalen sculpturen en een plaquette8,4 x 9,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno,
1122: China, collectie stenen en spekstenen naamzegels en decoratieve zegels, 20ste eeuw.l. 4-8,4 cm.;
1123: China, collectie stenen naamzegels en decoratieve zegels, 20st eeuw.Herkomst: Collectie Cserno,
1127: Jade, vijf stuks jade,w.o. chilong; l. ca. 10 cm.; [5]160
1129: China, jade pendant, 19e/20e eeuw,in vorm van vrucht; l. 5 cm.; [1]140
1130: China, fraaie handspiegel, laat Qing dynastie, eind 19e eeuw,de greep deels met jade, achterzijde
1131: China, bamboe koro, 20e eeuw,met gestoken chilongs langs de rand; diam. 12 cm.; [1]120
1132: China, houten dekselmand, 19e eeuw en houten schoenmakers attribuut.mand versierd met beschildere
1133: China, rood gelakt en verguld houten dekseldoos,De zijkanten met opengewerkte houten panelen met
1134: China, Manderijenen hoed in doosdiam. 29 cm.; [2]; China, Manderin hat, with red glas bead, feathers
1135: China, twee houten kastpanelen, ca. 1900,met gestoken reli?f voorstelling van figuren in
1136: China, groen jade dekselpot, 20e eeuw,met ringdragende drakenkoppen als greep, de knop met
1137: China, set van 24 miniatuur traditionele muziekinstrumentenvervaardigd van jade, agaat en lapis.
1138: China, grijs Tao He stenen inktpot met deksel, 20e eeuw,met gestoken draken. Geproduceerd in Lin
1139: China, bronzen sculptuur van draak-schildpad, 20ste eeuwmet beschildering; l. 60, h. 30 cm.; [1]200
1140: China, gestoken houten beeld van Mongoolse krijger te paard, ca. 1900;man met vaandel in een hand,
1141: Paar met buffelbot belegde houten vrouwfiguren, 20ste eeuw,met fraai gegraveerde robes en ceintuurs,
1142: India, bronzen sculptuur van dansende Shiva, Shiva Natarajh. 48 cm.; [1]160
注册此场拍卖会 - 亚洲古董艺术品拍卖会(26937)