东南亚古董艺术品拍卖会
东南亚古董艺术品拍卖会
Art, Antiques, Collectibles
09 Jun 2020 13:00 CEST
536
1015: China, ivoren schaaltje met voorstelling van diep gesneden bloemen en bladeren, ca. 1900,met
1078: Twee handgeschilderde waaiers, 19e eeuw.Hierbij China, twee parasols, herkomst: wijlen mevrouw
1092: Aardewerken kruik en China en Indonesi?, diverse objecten,waaronder Nias figuur, [1+ds]150
1110: China, kantig verguld lakwerk dekseldoos, ca. 1930met beschildering van figuren in landschap.
1111: China, bronzen vaas en wandbord, 20e eeuw.De vaas met ringen als oor en archaische motieven.
1137: China, hoge bronzen potin de Neolitische stijl, h. 49 cm. [1]300
1162: China, diverse aandelen en spaarplaatjes, [ds]100
1164: China, beschilderd waaierontwerp, met voorstelling van notabelen in interieur, beschadigd, begin 19e
1165: China, diverse houten sokkels, [ds]80
1166: China, op zijde geschilderd landschap met tekst en zegels, ingelijst, 20e eeuw, 55 x 37 cm. [1]200
1167: China, kunsthars beker, 20ste eeuwHierbij twee kunst hars beelden in de vorm van een hoorn, 20ste
1168: China, paar gietijzeren dierfiguren, ca. 1900;in de vorm van een os en een varken. Herkomst:
1169: China, bronzen gezeten Boeddha figuur en Guanyin op troon, 20st eeuwmet een draak en een
1173: China, spekstenen groep, 19e eeuw,op losse houten voet, h. 15 cm. [2]200
1718: China, twee famille rose vissenpotten, modern,een gedecoreerd met vogels, de ander met bloemen, h.
1719: China, divers porselein[ds], 50
1720: China, blauw-wit porseleinen wierookhouder en dekseldoos, 20e eeuwde wierookhouder gedecoreerd met
1721: China, twee terracotta vormstukken in Tang stijl;ruiters te paard, met groen glazuur, h. 41 en 43
1722: China, twee terracotta figuren in Tang stijl, een in staande, de ander in zittende houding (kleine
1723: Japan, wierookbrander en kop en schotel en China, gemberpot, 19e-20e eeuw,metalen wierookbrander,
1724: China, groengeglazuurd aardewerken model van een eend, modern,in Tang stijl (kleine beschadigingen),
1725: China, witgeglazuurd porseleinen figuur van een arhat en een Boeddha, modern,de arhat gezeten op een
1751: Vier oosterse porseleinen borden,w.o. famille rose bord, laat 18e eeuw (barsten), Imari schotel.,
1755: China, paar blanc-de-Chine figuren van Guanyin, ca. 1950,beide staande op lotustroon met lotus in
1755P: China, paar blanc-de-Chine ajour vazenmet kersenbloesem motief, op houten voet, h. 25 cm. [2]120
1755Q: China, paar bolle yixing vazen, 20e eeuw,met relief van draken en twee bladvormige oren. Gemerkt.
1755T: China, blauw wit puntvaas, laat 20e eeuw., h. 34 cm. [1]150
1755V: China, ducai vaas, met olifantsoren, laat 20e eeuw;gemerkt Ming, h. 45,5 cm. [1]400
1758: China en Japan, collectie divers porselein, 17e-20e eeuw,herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, [
1759: China, collectie divers aardewerk,waaronder figuren en kommen, herkomst: Collectie Cserno,
1771: Divers oosters porselein en aziatica, [ds]0
1772: China, blauw-wit porseleinen trompetvaas, laat 20e eeuw,met decor van landschap rondom, h. 64 cm. [
1773: China, famille rose vaas, 20e eeuw, h. 61 cm. 140
2775: China, grote blauw wit porseleinen kandeelpot, 18e eeuw,met decor van asters in vakwerk (
2776: China, twee blauw-wit porseleinen dienschalen, Qianlong,met decor van bergmeer, 20 x 26 cm. [2]250
2777: China, paar blauw-wit porseleinen maanflessen, Qing dynastie, 19e eeuw,met decor van strijders te
2778: China, blauw-wit porseleinen papkom, Kangxi,met decor van lange lijzen en twee ajour oren. Gemerkt
2779: China, blauw-wit porseleinen geribde kom, Kangxi,de ribben met decor in vakwerk, de binnenzijde
2780: China, blauw-wit porseleinen bord, 18e eeuw,met Kangxi decor van voorname figuren bij prieel.
2781: China, kantige blauw-wit porseleinen kom en twee borden, Kangxi(kom en één bord beschadigd), diam.
536
注册此场拍卖会 - 东南亚古董艺术品拍卖会(29445)
拍卖规则 - 东南亚古董艺术品拍卖会
2. 保证金比例为1:4