11-04
11-05
11-06
11-07
11-08
11-09
11-10
11-11
11-12
11-13
11-14
11-15
11-16
11-17
11-18
中国瓷器和亚洲艺术(二)
中国瓷器和亚洲艺术(二)
2021年11月12日 开拍
/ 2021年11月10日 截止委托
电话:
020 622 0447
中国瓷器和亚洲艺术
阿姆斯特丹
服务费:平台服务费为成交总金额(含佣金)的3%,最低200元
270
3125: Japan, Satsuma porseleinen wierookbrander, 19e/20e eeuw,
3126: Japan, twee Satsuma porseleinen gemodelleerde vaasjes, 20e eeuw,
3127: Japan, Satsuma porseleinen vaas gemonteerd als lamp, laat 19e eeuw,
3128: Japan, Imari porseleinen figuur van een geisha, 19e/20e eeuw,
3129: Japan, twee Imari borden, Edo periode
3130: Japan, Satsuma porseleinen kom, 20e eeuw,
3131: Japan, Satsuma porseleinen vaas, laat 19e eeuw,
3132: Japan, twee Satsuma balustervazen, laat 19e eeuw,
3133: Japan, Satsuma porseleinen schaal, 20e eeuw,
3134: Japan, paar Satsuma porseleinen vazen, 19e/20e eeuw,
3135: Japan, metalen okimono van zilverklige havik op groen gepatineerde rots, Taisho periode,
3136: Japan, bronzen scuptuur van een olifant, 19e/begin 20e eeuw,
3137: Japan, bronzen groen gepatineerde okimono van een pauw, 20e eeuw,
3138: Japan, ivoren netsuke, late Meiji periode,
3140: Japan, lakwerk inro, laat 19e eeuw,
3141: Japan, zwart lakwerk inro met ivoren netsuke, late 19e eeuw,
3142: Japan, witbronzen okimono van twee fazanten, Showa periode,
3143: Japan, gietijzeren tetsubin, Meiji periode, 19e eeuw.
3144: Japan, ivoren okimono van visser met peddel en mandje, Meiji periode,
3145: Japan, ivoren penseelbeker, Meiji periode, 19e eeuw,
3146: Japan, zwart laqué houten reisaltaar 'zushi', Edo periode, vroeg 18e eeuw,
3147: Japan, lakwerk omberdoos, ca. 1900.
3148: Japan, collectie Surimono's, Meiji periode, 19e eeuw.
3149: Japan, Hara Naoki (1906 - 1994), zwart gepatineerde bronzen puntvaas,
3150: Japan, bruin gepatineerde bronzen bolvaas,
3151: Japan, Tetsutaro Nagai (b. 1936), groen gepatineerde bronzen zandlopervormige vaas,
3152: Japan, Kurisaki Tsugio (b. 1945), bronzen vaas met goud en rood gevlamd patina, Showa periode,
3153: Japan, grote bronzen vaas met roze gevlamd patina, Showa periode,
3154: Japan, Suga Shoun (1898 –1967), goudklig gepatineerde bronzen toortsvormige vaas,
3155: Japan, bruin gepatineerde bronzen steelvaas met reli?fdecor van karpers, Meiji periode,
3156: Japan, Tsuda Eiju (1915-2001), bruin gepatineerd bronzen steelvaasje, Showa periode,
3157: Japan, Hara Masuo (b. 1934), bronzen ellipsvormige vaas,
3158: Japan, Saegusa Soutarou (1911-2006), bronzen okimono van gestileerde Akita hond,
3159: Japan, bronzen okimono van gestileerde zittende kat, Showa periode
3160: Korea, celadon aardewerken met slib ingelegde kom, Goryeo-dynastie, 12e-13e eeuw,
3161: Japan, paar bronzen bruin gepatineerde siervazen, Meiji periode,
3162: Japan, paar bruin gepatineerde bronzen siervazen, Meiji periode, ca. 1900,
3163: Japan, twee blauw-wit porseleinen schotels, 19e-20e eeuw,
3164: Japan, blauw-wit en vergulde porseleinen schaal, Meiji periode,
3165: Japan, blauw-wit porseleinen balustervaas, Meiji periode, 19e eeuw,
270
注册此场拍卖会 - 中国瓷器和亚洲艺术(二)(40889)
Na de toeslag kan geen reclame, welke die ook zijn moge, meer gemaakt worden.
Voor het afhalen van de aangekochte goederen dient de betaling der kooppenningen (hamerprijs verhoogd met 29,5% opgeld incl. BTW voor bieders in de zaal en indien van toepassing met verschuldigd volgrecht en/of overige kosten), binnen te zijn op rekeningnummer 69.74.12.415 t.n.v. Veilinggebouw de Zwaan. Ook kunt u contant betalen, alsmede per pin. Betalen met creditcards is niet mogelijk.
Ieder wordt geacht voor zichzelf gekocht te hebben, en is aansprakelijk voor de betaling der kooppenningen zonder zich op een meester of lastgever te kunnen beroepen.
Voor alle gevallen waarin deze voorwaarden niet voorzien, zijn van toepassing de algemene voorwaarden zoals opgesteld door de Federatie Taxateur Makelaars Veilinghouders in roerende zaken (TMV), opgenomen in de gedrukte catalogus en na te lezen als op de website van de TMV als Algemene Voorwaarden Aankoop Veilinghouders en Algemene Voorwaarden Inbreng Veilinghouders.
U kunt hier onze Algemene Voorwaarden als pdf downloaden
Schriftelijke biedingen
Voor schriftelijke biedingen, ingezonden via de website, via mail, per fax of persoonlijk afgegeven bij Veilinggebouw de Zwaan, gelden bovenstaande voorwaarden, alsook dat wij het laatste bod, tot één uur voor aanvang van de betreffende zitting, als definitief bod beschouwen.
拍卖规则 - 中国瓷器和亚洲艺术(二)
Schriftelijke biedingen