东方古董艺术品拍卖会
东方古董艺术品拍卖会
2018年07月03日 开拍
/ 2018年07月03日 截止委托
Art & Antiques
June 20- July 3rd, 2018
Amsterdam,NL
29.50 %
184
2800: China, Imari trekpotje, 18e eeuw, met fijn geschilderd decor van gebouwen en vogels, met vergulde en
2801: China, famille verte trekpotje, Kangxi, met fijn geschilderd decor van zangvogel bij chrysant en
2802: China, blauw-wit porseleinen puntvaas, vroeg Qianlong, met decor van bloesem en cartouches met
2803: China, poederblauw porseleinen gelobd schoteltje, Kangxi, met verguld decor van lotussen. Gemerkt
2804: China, Imari en famille verte diep bord, Kangxi, met gecontourneerde rand en fijn geschilderd
2805: China, blauw-wit porseleinen schoteltje, Kangxi, met decor van twee ruiter te paard, de rand met
2806: China, gelobde melk-en-bloed porseleinen kop en schotel, Kangxi, met decor van kostbaarheden.
2807: China, famille rose kop en schotel, 18e eeuw, met decor van figuren en tafel (schotel miniem
2808: China, famille rose diep bordje, Kangxi, met decor van lange lijzen, zotjes en hond bij hekwerk (
2809: China, blauw-wit porseleinen diep bord, Kangxi, met decor van asters in vakwerk. Gemerkt met
2810: China, celadon schotel, 18e eeuw, met ribben. Achterzijde met oud collectienummer diam. 30 cm. [1]
2811: China, celadon schotel, 17e/18e eeuw, met ribben en-relief. Achterzijde met oud collectienummer
2812: China, blauw-wit porseleinen schotel, Wanli, met decor van sprinkhaan op rots, de rand met vakken
2813: China, blauw-wit porseleinen kraaikom, Wanli, met decor van vogels en bloesem (haarscheur) diam. 15,
2814: Japan, blauw-wit porseleinen kan, 18e eeuw Edo periode, met decor rondom van figuren in
2815: Japan, Imari scheerbekken, 18e eeuw, Edo periode, met decor in vakwerk en groene-paarse details
2816: Japan, Imari schotel, 18e eeuw, Edo periode, met decor van bloemenmand bij hekwerk. De buitenrand
2817: China, serie van zes en serie van drie blauw-wit porseleinen kop en schotels, 18e en 19e eeuw (
2818: China, zeven blauw-wit porseleinen schoteltjes en kommen, deels Ming diam. 11-13 cm. [7]
2819: China, twee blauw-wit porseleinen kommen, 17e/18e eeuw, met Ming motieven diam. 19 cm. [2]
2820: China, craquelé gemberpot, begin 20e eeuw, met famille rose decor h. 22 cm. [1]
2820P: China, craquelé porseleinen brushwasher, begin 20e eeuw, met blauw decor van paarden. Gemerkt
2821: China, serie van zes Imari kop en schotels, 18e eeuw met decor van bloesemtak bij hekwerk (twee
2822: China, drie Imari borden, 18e eeuw, één met gekleurd decor van kostbaarheden (één haarscheurtje)
2823: China, tien stuks Imari, 18e eeuw [zkj]
2824: China, famille verte schoteltje, 18e eeuw, met decor in vakwerk. Hierbij kommetje diam. 13 cm. [2]
2825: China, famille verte balustervaas, mogelijk 18e/19e eeuw, met fijn geschilderd decor van figuren
2826: China, capucijner kom en paar blauw-wit porseleinen diepe borden, Qianlong, de borden met decor
2827: China, porseleinen trekpot en melkkan en serie van zes capucijner kop en schotels, 18e eeuw (één kop
2828: China, famille rose bord, 18e eeuw, met decor twee vazen bij pioenroos, de rand met perziken en
2829: China, diverse kop en schotels, 18e eeuw [zkj]
2830: China, twee series van vier en serie van zes blauw-wit porseleinen kop en schotels, 18e eeuw (enkele
2831: China, serie van vijf blauw-wit porseleinen kop en schotels en elf bakjes, 19e eeuw, met Kangxi
2832: China, blauw-wit porseleinen trekpotje, Qianlong. Hierbij kom Nanking Cargo, met certificaat [2]
2833: China, blauw-wit porseleinen klapmutskom, Kangxi, met decor van zotje en lange lijzen. Gemerkt
2834: China, blauw-wit porseleinen kom, Kangxi, met lotusbladvormig reli?f en decor van bloesem. Gemerkt
2835: China, zeven blauw porseleinen borden en schalen, Qianlong (defecten) diam. 23-36 cm. [7]
2836: China, paar blauw-wit porseleinen vaasjes en vaasje en celadon vaas, ca. 1700 (schilfertje) h. 6 -13
2836P: China, deels celadon Boeddha, met verguld gezicht h. 46 cm [1]
2837: China, porseleinen plaquette, 20e eeuw, met famille rose decor van figuren bij prieel. Gemerkt met
184
注册此场拍卖会 - 东方古董艺术品拍卖会(21852)
拍卖规则 - 东方古董艺术品拍卖会