5-29
6-01
6-02
6-03
6-04
6-05
6-06
东方古董艺术品拍卖会
东方古董艺术品拍卖会
2018年07月03日 开拍
/ 2018年07月03日 截止委托
Art & Antiques
June 20- July 3rd, 2018
Amsterdam,NL
29.50 %
184
2838: China, porseleinen balustervormige dekselvaas, 20e eeuw, met fijn geschilderd famille rose decor van
2839: Korea, blanc-de-Chine vaas met reli?f van dennenboom met ekster en tijger onder de boom. Met ruyi
2840: China, porseleinen plaquette, 20e eeuw, met 'melk-en-bloed' decor van onsterfelijken op de berg.
2841: China, porseleinen plaquette, 20e eeuw, met famille rose-verte decor van twee kraanvogels. Gemerkt
2842: China, paar vierkante porseleinen vazen, 20e eeuw, met famille noir decor h. 24 cm. [2]
2843: China, blauw-wit porseleinen kom in Wanli stijl met decor van konijnen diam. 21 cm. [1]
2844: China, blauw-wit porseleinen bolle 'fengweizun' vaas, 20e eeuw, met uitlopende hals, met vol decor
2845: China, Qingbai kom, Qing Dynastie, met en-relief afbeeldingen van paar vissen. Op standaard. diam.
2846: China, antiek keramiek schaal, waarschijnlijk Ming en monochroom porseleinen vaas, ca. 1900 (kom met
2847: China, celadon schotel, waarschijnlijk Ming, antieke steengoed voorraadpot en blanc-de-Chine
2848: China, blauw-wit porseleinen cache-pot, 20e eeuw, met decor van landschap rondom h. 27, diam. 35 cm.
2849: China, fraai gevormde porseleinen waterpot, 19e/20e eeuw, met sang-de-boeuf glazuur waarin
2850: China, monochroom porseleinen 'meiping' vaas, 19e/20e eeuw met blauw glazuur h. 21 cm. [1]
2851: China, paar porseleinen craquelé monochroom 'tianquiping' vazen met turkois glazuur (één beschadigd)
2852: China, monochroom porseleinen vaas, 18e/19e eeuw, met turkois glazuur. Op gestoken houten
2853: China, vier stuks monochroom porselein, 20e eeuw diam. 5-26 cm [4]
2854: China, beschilderd terracotta vormstuk; Dienaar h. 20 cm. [1]
2855: China, Swatow, porseleinen craquelé vaas, laat Ming dynastie, met rood-groen decor van vier
2856: China, twee steengoed voorraadpotten, 18e/19e eeuw, één met bruin glazuur, de ander wit craquelé
2857: China, celadon longquan vaas, Ming dynastie h. 17 cm [1]
2858: China, porseleinen puntvaas, 20e eeuw, met fijn geschilderd decor in rood van tao?stische
2859: China, blauw-wit porseleinen kussen, 19e eeuw (restauraties). Hierbij twee andere [3]
2860: China, blauw-wit porseleinen kom, 18e eeuw, met decor van cirkels diam. 29 cm. [1]
2861: China, blauw-wit porseleinen cilindrische krekeldoos, 17e/18e eeuw, met ajour cirkel in het
2862: China, blauw-wit porseleinen dekseldoos, ca. 1800. (schilfer). Hierbij Samson, paar puntvaasjes
2863: China, blauw-wit porseleinen dekselvaas, 19e eeuw, met vol decor van bloesem en vier ringen in
2864: China, blauw-wit porseleinen dekselvaas, 19e eeuw, met decor van draak in de wolken en ringen in
2865: China, porseleinen ghendi vervaardigd voor Perzische markt, 18e eeuw, met famille rose decor op
2866: China, blauw-wit porseleinen bolle theebus, Kangxi, met decor van lange lijzen bij hekwerk. Met
2867: Japan, Arita, porseleinen schotel, 17e eeuw, met 'Wanli' decor van takken met granaatappels, de rand
2868: China, serie van zes blauw-wit porseleinen borden, Kangxi, met decor van lotusbladvormige cartouches
2869: China, kapitale porseleinen schotel, waarschijnlijk eind 19e eeuw; met famille verte decor van
2870: China, dun porseleinen kom, mogelijk Qianlong of 19e eeuw met decor in groen, geel en turkoois van
2871: China, dun porseinen dekselvaasje, 18e/19e eeuw, met Wucai decor van wit, grijs, geel en turkoois
2873: China, blauw-wit porseleinen puntvaas, vroeg 19e eeuw, met fijn geschilderd decor van draken in
2874: China, blauw-wit Swatow bord, Ming dynastie, met decor van fazant bij rots, de rand met vier
2875: Japan, Imari zesdelig hors d'oeuvre garnituur en acht stuks eierschaal porselein [14]
2876: China, blauw-wit porseleinen gemberpot, 19e eeuw, met decor van landschap rondom. Gemerkt met vier
2877: China, vijf porseleinen kop en schotels, met rood decor van lotussen [1]
2878: Japan, kantige Imari kom, Miji periode, met decor in vakwerk 24 x 23 cm. [1]
184
注册此场拍卖会 - 东方古董艺术品拍卖会(21852)
拍卖规则 - 东方古董艺术品拍卖会