Dewit Auctions
2022年07月10日 开拍
/ 2022年07月08日 截止委托
Dewit Auctions
N.V. de Wit Veinlinghuis Torhoutsesteenweg 475 - 8400 Oostende - Belgique
OBJETS D'ART BRONZES MOBILIER ART ASIATIQUE
奥斯坦德
700
1161: Eugène LAURENT (1832 - 1898)
Dewit Auctions
1162: Antique bronze sculpture - "Young woman with mandolin" - H: 50 cm
Dewit Auctions
1163: LEOPOLD EUGENE KAMPF (1822 - 1893)
Dewit Auctions
1164: 2 Beautiful antique sculptures in bronze - "Laughing couple" - H: 50 and 53 cm
Dewit Auctions
1165: Bronze group - "Young naked woman at the balcony" - H: 62 cm
Dewit Auctions
1166: Bronze statue - To VALTON - H: 68 cm
Dewit Auctions
1167: Bronze group - With green patina - "Napoleon on horseback" - Ca.1900 - H: 22 cm
Dewit Auctions
1168: Bronze statue - "Arioste" - H: 55 cm Poète italien
Dewit Auctions
1169: Bronze statue - "Boy with pitcher" - H: 52 cm
Dewit Auctions
1170: Bronze sculpture - "Whistling boy" - Signed - H: 74 cm
Dewit Auctions
1171: Bronze sculpture in Art Deco style - "Elegant lady" - Stamped - Signed - H: 54 cm
Dewit Auctions
1172: Bronze group - "Two prancing horses" - Signed - H: 37 cm - L: 41 cm
Dewit Auctions
1173: GEORGES VANDER STRAETEN (1856 - 1928)
Dewit Auctions
1174: Bronze dog on pedestal in marble - Signed "MAISON ALPH. GIROUX PARIS" - L: 15 cm
Dewit Auctions
1175: Antique group in bronze - "The fruit sellers" - H: 18 cm
Dewit Auctions
1176: Maurice BOUVAL (1863 - 1916)
Dewit Auctions
1177: Bronze group - "Two children with goat" - H: 34 cm
Dewit Auctions
1178: Art Deco sculpture in bronze - "Panther walking" - L: 36 cm
Dewit Auctions
1179: Bronze statue - "Boy with cigarette" - H: 22 cm
Dewit Auctions
1180: Antique cloisonne vase - Decorated with flowers and butterflies - H: 38 cm
Dewit Auctions
1181: Large decorated wooden reclining Bouddha - Origin Thailand - Decorated with colored glass - L:
Dewit Auctions
1182: Chinese jewelry cabinet - H: 24 cm
Dewit Auctions
1183: Large Thai wooden statue - H: 190 cm EXCEPTIONAL DIMENSION
Dewit Auctions
1184: Bronze head of Bouddha - With 4 facial expressions - Signed at the bottom - H: 20 cm
Dewit Auctions
1185: Asian group in bronze - With 3 figures - H: 28 cm
Dewit Auctions
1186: Chinese brush pot in porcelain - Blue and white - Decor with characters and horse - H: 14 cm
Dewit Auctions
1187: Beautiful Japanese lidded vase - Satsuma - Decor with characters in relief - Small injury to th
Dewit Auctions
1188: Antique Chinese porcelain vase - Decoration with characters - Ideograms - H: 57 cm
Dewit Auctions
1189: Beautiful large Chinese group in jade - Birds and flowers" - Small lesion at top - H: 45 cm
Dewit Auctions
1190: 2 Japanese porcelain incense holders - Decorated with flowers and birds - H: 23 cm
Dewit Auctions
1191: 2 large Japanese plates - Imari - 1 restored - Diameter: 46 cm
Dewit Auctions
1192: 2 Large antique delft plates - 18th century - Blue and white - Diameter: 30 cm
Dewit Auctions
1193: 3 pieces cloisonne - Consisting of 2 tea jugs and 1 ginger jar (H: 9 cm)
Dewit Auctions
1194: Very large Chinese porcelain plate - Blue and white - Diameter: 98 cm
Dewit Auctions
1195: 2 Chinese vases in craquele - Blue and white - Decor with characters - H: 44 cm
Dewit Auctions
1196: 2 Japanese wood masks - H: 20 and 26 cm
Dewit Auctions
1197: 8 pieces cloisonne - H: 7 to 20 cm
Dewit Auctions
1198: Asian gardenseat - held by elephants - H: 50 cm
Dewit Auctions
1199: Chinese vase in porcelain - Signed at the bottom - Decorated with spring blossoms - H: 32 cm
Dewit Auctions
1200: Thai statue in bronze - H: 75 cm Thepphanom GRANDE DIMENSION
Dewit Auctions
700
注册此场拍卖会 - 精美古董艺术品(46974)
De verkoping heeft plaats bij opbod en tegen contante betaling met in Belgi? goed gangbare speci?n of met gewaarborgde bankcheques. De kosten door de koper boven de toewijzingsprijs betaald, bedragen vijfentwintig Euro te honderd (25%), (27 % aankopen via WWW.DROUOTONLINE.COM) eventueel vermeerderd met het gebeurlijke volgrecht. De beschrijving in de catalogus en de inlichtingen op de tentoonstelling en hier verstrekt, werden te goeder trouw meegedeeld en zijn louter informatief. In geen geval kan dit aanleiding geven tot enig verhaal tegen de eigenaars, de verkoper, de deskundige, de notaris of de gerechtsdeurwaarder. Al de te verkopen voorwerpen werden tentoongesteld voor de verkopingen. De kopers zijn ertoe gehouden zich te vergewissen van de aard en staat waarin zij zich bevinden. De notaris of gerechtsdeurwaarder is niet verantwoordelijk voor de staat of herkomst van de verkochte goederen. Daar de tentoonstelling het publiek in staat stelt zich te vergewissen van de staat en aard van alle te koop gestelde voorwerpen, zal geen enkele klacht meer aanvaard worden, zelfs niet indien zij slaat op de beschrijving in de catalogus, eenmaal de toewijzing uitgesproken. Onmiddellijk na de toewijzing zijn de verkochte voorwerpen, die met de meeste zorg bewaard blijven, voor rekening en risico van de kopers en is elke klacht uitgesloten. Indien gewenst kan de verkoper dadelijk na de toewijzing van de koper eisen de gehele of een deel van de verkoopprijs te betalen. Indien de koper hierbij in gebreke blijft, kan het lot naar goeddunken van de veilingmeester terstond weer opgeroepen worden. De betaling wordt onmiddellijk na de verkoping verricht. De verkopers houden zich het recht voor de aankopen niet af te staan zonder betaling. Bij niet-afhaling wordt het toegewezen lot opnieuw verkocht : de nalatige koper blijft echter aansprakelijk voor de eventuele mindere opbrengst en voor de kosten van deze verkoping, zonder nochtans het overschot te kunnen vorderen, indien er een is. Afhaling kan geschieden na be?indiging van de veiling alsook op DINSDAG 28 JULI van 10 tot 17 uur of NA AFSPRAAK. Elke koper wordt verondersteld voor eigen rekening te handelen en is persoonlijk verantwoordelijk voor de opdrachten die hij voor derden zou uitvoeren of voor de loten die hij als mandataris zou kopen. In geval twee of meerdere personen bij de toewijzing eenzelfde voorwerp opeisen of indien moeilijkheden van welke aard ook zouden oprijzen bij de toewijzing, zal het betwiste voorwerp onmiddellijk terug in veiling gebracht worden. Na toewijzing en betaling zullen de goederen onder geen beding meer teruggenomen worden. De geboden som zal telkens omhoog gaan met twintig Euro ten honderd. De verkoper kan evenwel een anderen manier van bieden toestaan. De verkoper heeft het recht een ander bod af te wijzen. De goederen moeten betaald worden ofwel de dag van de verkoping na de be?indiging van de veiling of ten laatste op de dag voorzien voor afhaling, zo niet kunnen er door de veilinghouder speciale kosten worden aangerekend. De inrichters belasten zich kooporders op te nemen. Personen die voor beroepsdoeleinden aankopen doen, dienen ons een factuur te vragen en hun B.T.W.-nummer op te geven. Dit moet gebeuren bij aankoop. Alle geschillen en moeilijkheden ontstaan tijdens de verkoop worden door de notaris of deurwaarder beslecht zonder mogelijkheid van beroep noch verhaal.
BETALINGSMOGELIJKHEDEN :
Contant geld (maximum 3000 €)
Gewaarborgde bankcheques
VISA en MASTERCARD
Bancontact
Overschrijving : IBAN : BE21 1434 0078 4503 BIC : GEBABEBB
BETALINGSMOGELIJKHEDEN :
Contant geld (maximum 3000 €)
Gewaarborgde bankcheques
VISA en MASTERCARD
Bancontact