5-29
6-01
6-02
Dewit Auctions
2022年07月10日 开拍
/ 2022年07月08日 截止委托
Dewit Auctions
N.V. de Wit Veinlinghuis Torhoutsesteenweg 475 - 8400 Oostende - Belgique
OBJETS D'ART BRONZES MOBILIER ART ASIATIQUE
奥斯坦德
700
16
17
18
1321: Lidshell in silver - English hallmark - "HARRODS LONDON" - L: 26 cm
Dewit Auctions
1322: Three-piece fireplace surround in bronze - ca.1900 - To restore
Dewit Auctions
1323: Three-part fireplace surround in bronze - H: 37 cm
Dewit Auctions
1324: Cylinder shaped "CARRIAGE CLOCK" - H: 7 cm
Dewit Auctions
1325: Three-part fireplace surround in bronze - H: 40 cm
Dewit Auctions
1326: Three piece Art Nouveau fireplace set - Small restoration to 1 candelabra - H: 50 cm
Dewit Auctions
1327: Clock "Mysterious"
Dewit Auctions
1328: Art Deco kitchen clock - Dial in enamel - H: 40 cm
Dewit Auctions
1329: Drilled cartel - H: 55 cm
Dewit Auctions
1330: Three-part fireplace surround in bronze - H: 45 cm
Dewit Auctions
1331: Three-piece Art Deco fireplace surround - In marble and onyx - Length center piece: 65 cm
Dewit Auctions
1332: mantel clock in zamac and albatre - Ca.1900 - "The hunter" - H: 40 cm
Dewit Auctions
1333: Fireplace clock in marble - H: 45 cm
Dewit Auctions
1334: Three-piece fireplace surround in black marble - Ca.1920 - H: 35 cm
Dewit Auctions
1335: DELFT
Dewit Auctions
1336: AMPHORA
Dewit Auctions
1337: Large antique French faience donkey - Polychrome - Restored - L: 95 cm H: 74 cm
Dewit Auctions
1338: Large cachepot - Floral decor in relief - Small lesions - Signed M. CLERC - Signed and numbered
Dewit Auctions
1339: DELFT
Dewit Auctions
1340: Monochrome hanging console in glazed faience - Decorated with putti - H: 35 cm
Dewit Auctions
1341: 2 Antique cookie sculptures - Polychrome - "Love couple with rabbit" - H: 31 cm
Dewit Auctions
1342: CERAM
Dewit Auctions
1343: CAPODIMONTE
Dewit Auctions
1344: CAPODIMONTE
Dewit Auctions
1345: GOEBEL
Dewit Auctions
1346: GOEBEL
Dewit Auctions
1347: Large sculpture in bisque - Ca.1900 - "Girl with flower" - Signed and numbered - H: 54 cm
Dewit Auctions
1348: Lid vase in porcelain - Signed at the bottom - Decorated in relief with putti - H: 38 cm
Dewit Auctions
1349: SAKSEN
Dewit Auctions
1350: STAFFORDSHIRE
Dewit Auctions
1351: LUSTREWARE
Dewit Auctions
1352: 5 Various pictures in porcelain - Some with injuries - H: 17 to 24 cm
Dewit Auctions
1353: Bust in craquele - "PHRENOLOGY BY L.N. FOWLER" - H: 29 cm
Dewit Auctions
1354: DELFT
Dewit Auctions
1355: French coffee set in Empire style - ca.1900
Dewit Auctions
1356: SARREGUEMINES
Dewit Auctions
1357: 2 Plates - "Napoleon" and "Marie Louise" - 1 with crack - Diameter: 24 cm
Dewit Auctions
1358: 3 Large antique Flemish plates - Diameter: 31 to 37 cm
Dewit Auctions
1359: SÈVRES
Dewit Auctions
1360: Milieu de table in porcelain - Signed - Floral decor in relief - Held by 4 cupids
Dewit Auctions
700
16
17
18
注册此场拍卖会 - 精美古董艺术品(46974)
De verkoping heeft plaats bij opbod en tegen contante betaling met in Belgi? goed gangbare speci?n of met gewaarborgde bankcheques. De kosten door de koper boven de toewijzingsprijs betaald, bedragen vijfentwintig Euro te honderd (25%), (27 % aankopen via WWW.DROUOTONLINE.COM) eventueel vermeerderd met het gebeurlijke volgrecht. De beschrijving in de catalogus en de inlichtingen op de tentoonstelling en hier verstrekt, werden te goeder trouw meegedeeld en zijn louter informatief. In geen geval kan dit aanleiding geven tot enig verhaal tegen de eigenaars, de verkoper, de deskundige, de notaris of de gerechtsdeurwaarder. Al de te verkopen voorwerpen werden tentoongesteld voor de verkopingen. De kopers zijn ertoe gehouden zich te vergewissen van de aard en staat waarin zij zich bevinden. De notaris of gerechtsdeurwaarder is niet verantwoordelijk voor de staat of herkomst van de verkochte goederen. Daar de tentoonstelling het publiek in staat stelt zich te vergewissen van de staat en aard van alle te koop gestelde voorwerpen, zal geen enkele klacht meer aanvaard worden, zelfs niet indien zij slaat op de beschrijving in de catalogus, eenmaal de toewijzing uitgesproken. Onmiddellijk na de toewijzing zijn de verkochte voorwerpen, die met de meeste zorg bewaard blijven, voor rekening en risico van de kopers en is elke klacht uitgesloten. Indien gewenst kan de verkoper dadelijk na de toewijzing van de koper eisen de gehele of een deel van de verkoopprijs te betalen. Indien de koper hierbij in gebreke blijft, kan het lot naar goeddunken van de veilingmeester terstond weer opgeroepen worden. De betaling wordt onmiddellijk na de verkoping verricht. De verkopers houden zich het recht voor de aankopen niet af te staan zonder betaling. Bij niet-afhaling wordt het toegewezen lot opnieuw verkocht : de nalatige koper blijft echter aansprakelijk voor de eventuele mindere opbrengst en voor de kosten van deze verkoping, zonder nochtans het overschot te kunnen vorderen, indien er een is. Afhaling kan geschieden na be?indiging van de veiling alsook op DINSDAG 28 JULI van 10 tot 17 uur of NA AFSPRAAK. Elke koper wordt verondersteld voor eigen rekening te handelen en is persoonlijk verantwoordelijk voor de opdrachten die hij voor derden zou uitvoeren of voor de loten die hij als mandataris zou kopen. In geval twee of meerdere personen bij de toewijzing eenzelfde voorwerp opeisen of indien moeilijkheden van welke aard ook zouden oprijzen bij de toewijzing, zal het betwiste voorwerp onmiddellijk terug in veiling gebracht worden. Na toewijzing en betaling zullen de goederen onder geen beding meer teruggenomen worden. De geboden som zal telkens omhoog gaan met twintig Euro ten honderd. De verkoper kan evenwel een anderen manier van bieden toestaan. De verkoper heeft het recht een ander bod af te wijzen. De goederen moeten betaald worden ofwel de dag van de verkoping na de be?indiging van de veiling of ten laatste op de dag voorzien voor afhaling, zo niet kunnen er door de veilinghouder speciale kosten worden aangerekend. De inrichters belasten zich kooporders op te nemen. Personen die voor beroepsdoeleinden aankopen doen, dienen ons een factuur te vragen en hun B.T.W.-nummer op te geven. Dit moet gebeuren bij aankoop. Alle geschillen en moeilijkheden ontstaan tijdens de verkoop worden door de notaris of deurwaarder beslecht zonder mogelijkheid van beroep noch verhaal.
BETALINGSMOGELIJKHEDEN :
Contant geld (maximum 3000 €)
Gewaarborgde bankcheques
VISA en MASTERCARD
Bancontact
Overschrijving : IBAN : BE21 1434 0078 4503 BIC : GEBABEBB
BETALINGSMOGELIJKHEDEN :
Contant geld (maximum 3000 €)
Gewaarborgde bankcheques
VISA en MASTERCARD
Bancontact