东方古董艺术品拍卖会
东方古董艺术品拍卖会
2018年07月03日 开拍
/ 2018年07月03日 截止委托
Art & Antiques
June 20- July 3rd, 2018
Amsterdam,NL
29.50 %
184
2879: China, twee blauw-wit porseleinen koppen en twee schotels, 18e eeuw [4]
2880: China, zeven porseleinen snuifflesjes met famille verte decor, gemerkt [7]
2881: China, vijf antieke celadon kommetjes diam 3-14 cm. [5]
2882: China, antiek hoge celadon vaas met reli?f van bloemen en bladranken. h. 35 cm. [1]
2883: China, langwerpige famille verte dienschaal, Kangxi, met afgeschuinde zijden en decor van
2884: China, Wucai vormstuk, Transitional; Wijze gezeten op hert. Het hert met ruyiscepter in de bek, de
2885: China, porseleinen wijnkoeler, 20e eeuw, met famille verte decor van bloemranken en twee oren in
2886: China, porseleinen maanfles 'baoyeuping', 20e eeuw, met famille verte decor van onsterfelijke en
2887: China, serie van drie grote famille rose schotels, Qianlong, met decor van pioenrozen, vergulde
2887P: China, famille rose trekpotje, 18e eeuw, met fijn geschilderd decor van bloesem (haarscheur) diam.
2888: China, serie van vijf Imari borden, 18e eeuw, met decor van kool en bloemen bij hekwerk met vlinder.
2889: China, Imari trekpot, 18e eeuw, met fraai decor van bloeiende lotus, met zilveren montering op de
2890: China, blauw-wit en famille verte porseleinen dinerservies, Qianlong, met decor van berglandschap
2891: China, blauw-wit porseleinen kandeelpot, Qianlong, met vol decor van druivenranken (haarscheurtjes).
2892: China, serie van negen gelooide koppen en zes schotels, Qianlong, met decor van bergmeer met
2893: Japan, Imari schotel, 18e eeuw, Edo periode, met decor van golvende medaillons met pioenrozen en
2894: Japan, Imari schotel, eind 18e eeuw, Edo periode, met decor van kostbaarheid en bloesem, de rand met
2895: China, famille rose-verte puntvaas, knobbelvaas, Qianlong, met decor van pioenroos en verguld bamboe
2896: China, blauw-wit porseleinen sauskom, Qianlong. Hierbij antieke kom l. 23 cm. [1]
2897: China, grote blauw-wit porseleinen theepot, 19e eeuw, met decor van bloemen bij rots, met metalen
2898: China, blauw-wit porseleinen gemberpot, 19e eeuw, met vol decor van bloesem en karakter (haarscheur)
2899: China, Kanton, porseleinen kom, 19e eeuw, met decor rondom van vele figuren bij prieel (kalkaanslag)
2899P: China, Kanton, porseleinen kom en drie borden, 20e eeuw [4]
2899Q: China, twee porseleinen schotels, schoteltje en lepel, 19e eeuw, met turkoois glazuur, de schotels
2899R: China, vijf blauw-wit porseleinen kommen en twee dekselkommen, 20e eeuw [9]
2900: China, porseleinen trekpotje, 19e eeuw, laat Qing dynastie, met famille verte decor en teksten.
2901: China, divers defect porselein, 18 en 19e eeuw [ds]
2902: China, paar porseleinen vormstukken, 18e/19e eeuw; Tweelingfiguren met famille rose kleding h. 21
2903: China, famille rose melkkan, Kangxi, met decor en-relief van lotussen (beschadigingen) h. 11 cm. [1]
2904: China, Kanton, famille rose puntvaas, 19e eeuw, met fijn geschilderd decor van optocht, de hals
2905: China, kantig porseleinen dekselvaasje, waarschijnlijk Qing dynastie, met reli?f van figuren.
2906: China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden, Qianlong, met gekerfde ribben en decor van
2907: China, dertien stuks porselein, 19e eeuw, w.o. miniatuur schenkkan, Kangxi [13]
2908: China, porseleinen gelobde kom met 'Chine-de-Commande' decor van blazoenblazende engel met adelaar
2909: China, porseleinen 'Chine de Commande' bord, waarschijnlijk 18e eeuw, met grisaille en verguld decor
2910: China, porseleinen dekseldoosje, 19e eeuw, met famille rose decor van krijger. Hierbij keramiek
2911: China, zeskantige porseleinen vaas, 20e eeuw, met famille rose decor h. 43 cm. [1]
2912: China, paar zeskantige porseleinen vazen, 20e eeuw, met vol decor van bloesem op blauw fond h. 60
2913: China, kantig yixing trekpotje met reli?f van naaldboomtakken. Gemerkt h. 13 cm. [1]
2914: China, zeskantig yixing trekpotje met ingekerfde karakters. Gemerkt h. 13 cm. [1]
184
注册此场拍卖会 - 东方古董艺术品拍卖会(21852)
拍卖规则 - 东方古董艺术品拍卖会