东方古董艺术品拍卖会
东方古董艺术品拍卖会
2018年07月03日 开拍
/ 2018年07月03日 截止委托
Art & Antiques
June 20- July 3rd, 2018
Amsterdam,NL
29.50 %
184
2954: China, blauw-wit porseleinen schotel, 20e eeuw, met decor van figuren in de bergen. Gemerkt met
2955: Japan, Arita blauw-wit porseleinen schotel in het plat 'VOC' in cirkel, waaromheen granaatappels
2956: China, porseleinen schotel, 20e eeuw, met famille verte decor van de acht onsterfelijken,
2957: China, porseleinen rolwagen ofwel 'sleeve vase' met famille verte decor van drie figuren bij hekwerk
2958: China, blanc-de-Chine vormstuk, 18e eeuw; Guanyin, staande op wolken (hoofd gelijmd, vingers
2959: China, Sui periode, 581-617, terracotta staande wachter, met fraaie gedrapeerde robe, halssnoer en
2960: China, blauw-wit porseleinen penseelpot, 20e eeuw, met decor rondom van figuren bij hekwerk en
2961: Oosterse porseleinen dekselvaas op hocker totale hoogte 92 cm [2]
2962: Oosterse porseleinen trompetvaas h. 91 cm. [1]
2963: China, Kanton, set van drie porseleinen kandelaars, 19e eeuw, één met koperen montering. Hierbij
2964: China, drie blauw-wit porseleinen tulpenvazen, 20e eeuw h. 20-24 cm. [3]
2965: China, paar monochroom vazen met turkois glazuur en paarse oren. Hierbij dekselpot (deksel
2966: China, drie monochroom 'meiping' en 'gu' vazen, waarschijnlijk laat Qing dynastie, twee gemerkt
2967: China, monochroom kalabas 'huluping', met zwart 'mirror black' glazuur. Gemerkt Yungcheng h. 17
2969: China, drie yixing trekpotjes, 20e eeuw [3]
2970: China, celadon schotel, 20e eeuw met gekerfd decor diam. 42 cm. [1]
2971: China, Kantonees porseleinen theeservies, 19e eeuw, bestaande uit: theepot, dekselpot, pattipan, zes
2972: China, divers Kantonees porselein [ds]
2973: China, serie van vijf famille rose kop en schotels, 18e eeuw, met decor van cartouches [10]
2973P: China, paar Imari kop en schotels, 18e eeuw [4]
2974: China, serie van vier diepe Imari borden, 19e eeuw, met decor van bloesem (schilfertjes) diam. 21
2975: China, paar famille rose schotels, 18e eeuw, met decor van kostbaarheden, scherm en pioenrozen, de
2976: China, blauw-wit porselein kom, Transitional/Wanli, met decor van langschappen en afwisselend
2977: China, blauw-wit porseleinen kom, Wanli, met decor van fo-honden diam. 21,5 cm. [1]
184
注册此场拍卖会 - 东方古董艺术品拍卖会(21852)
拍卖规则 - 东方古董艺术品拍卖会