东方古董艺术品拍卖会
东方古董艺术品拍卖会
2018年07月03日 开拍
/ 2018年07月03日 截止委托
Art & Antiques
June 20- July 3rd, 2018
Amsterdam,NL
29.50 %
184
2914P: China, yixing trekpotje met reli?f van draak en feniks h. 7,5 cm. [1]
2914Q: China, vier stuks keramiek, monochroom, w.o. driepoot met harefur glazuur h. 7,5 cm. [4]
2915: China, serie van zes blauw-wit porseleinen kopjes met vol bloesemdecor. Gemerkt met zes karakters
2916: China, blauw-wit porseleinen balustervaas met decor van feniks. Gemerkt met dubbele ring. Op
2917: China, paar blauw-wit porseleinen 'liuyeping' vazen, 20e eeuw, met decor van geleerden en dienaren
2918: China, blauw-wit porseleinen 'fengweizun' vaas, 20e eeuw, met decor van geleerde en dienaar met
2919: China, porseleinen 'tianqiuping' porseleinen puntvaas, 20e eeuw, met fijn geschilderd decor van
2920: China, blauw-wit porseleinen vaas, 20e eeuw h. 29 cm. [1]
2921: China, porseleinen vaas, 20e eeuw, met gedrukt decor van hanen h. 44 cm. [1]
2922: China, kalebasvormige yixing trekpot, 20e eeuw, met decor in blauw van bloesem h. 18 cm. [1]
2923: China, porseleinen 'Chine de Commande' bord, waarschijnlijk 18e eeuw, met verguld en grisaille decor
2924: China, zes blauw-wit porseleinen miniatuurvazen, 18e eeuw (w.b. beschadigd) h. ca 10 cm. [6]
2925: China, Imari melkkan, 18e eeuw (fritting) h. 13 cm. [1]
2926: China, twee blauw-wit porseleinen trekpotjes, 18e eeuw (één tuit beschadigd) h. 5 en 12 cm. [2]
2927: China, yixing trekpotje, 19e eeuw. Gemerkt met zes karakters. h. 10 cm. [1]
2928: Gekleurd porseleinen groep, 20e eeuw; Wijze met ruyiscepter en mantel met draken. Gemerkt met twee
2929: Blauw-wit porseleinen balustervaas, 19e eeuw, met decor van vrouwfiguren bij prieel, met rode-groene
2930: China, blauw-wit porseleinen schotel, Kangxi, met decor in cirkel van lotus, waaromheen
2931: China, porseleinen vaas met famille verte decor van strijders bij de Chinese muur. h. 61 cm. [1]
2932: China, paar vierkante gelobde Imari schalen, 18e eeuw, met decor van bloesem en vergulde rand 23 x
2933: China, monochroom porseleinen vaas, 19e eeuw, met ribben op de uitlopende hals en zwart glazuur '
2934: China, porseleinen dekselvaas, 20e eeuw, met gekleurd decor van ruyimotieven op zwart monochroom
2935: China, yixing balustervaas met meanderrand ten teken en-relief. Gemerkt met blindmerk zegelmerk h.
2936: China, blauw-wit porseleinen pot, Qianlong, met vol decor van bloesem (bodem met restauratie). Met
2937: China, divers porselein, vnl. 19e eeuw, w.o. voorraadpotten [ds]
2939: China, grote porseleinen schotel met Kangxi stijl famille verte decor van figuren en paarden in
2940: China, paar kantige porseleinen hoedenstandaards, begin 20e eeuw, met gekleurd decor en teksten h.
2941: China, divers gekleurd porselein, deels ca. 1900, o.a. dekselkoppen met standring [ds]
2942: Japan, paar Imari schotels, Edo periode, 18e eeuw, met decor van vier bloemenmanden in cirkel
2943: China, twee gekleurd porseleinen schalen, Qing dynastie, beide gemerkt l. 17 en 27 cm. [2]
2944: China, famille rose bord, 18e eeuw, met fijn decor van pioenroos en lelietak. Hierbij bord diam.
2946: China, blauw-wit porseleinen gewicht, Ming dynastie, met decor van lotus en bladrank h. 10,5 cm.,
2947: China, blauw-wit porseleinen wijnkan in Wanli stijl, 20e eeuw h. 20 cm. [1]
2948: China, Imari gemberpot, 18e eeuw, met decor van fazant op rotsformatie, met houten deksel h. 25
2949: China, blauw-wit porseleinen gemberpot, 17e/18e eeuw, met decor van vogel op rotsformatie bij bamboe
2950: China, drie blauw-wit porseleinen borden en dekseldoos, deels Ming diam. 11-35 cm. [4]
2950A: China, blauw-wit porseleinen Swatow schotel, laat Ming, met decor van vogel in het plat (
2951: China, paar fraaie blauw-wit porseleinen kommen, Qianlong, met decor van kostbaarheden, de rand
2952: Japan, blauw-wit porseleinen bord, Edo periode, 18e eeuw, met geplooide rand en decor in vakwerk.
2953: Japan, porseleinen schotel, Edo periode, 18e eeuw, met 'melk-en-bloed' decor van bloesem en vogels
184
注册此场拍卖会 - 东方古董艺术品拍卖会(21852)
拍卖规则 - 东方古董艺术品拍卖会