中国瓷器
中国瓷器
2022年11月09日 开拍
/ 2022年11月07日 截止委托
Chinese porcelain
阿姆斯特丹
432
2831: China, twee famille rose porseleinen borden, Qianlong periode (1736-1795),
2832: China, famille rose porseleinen opengewerkt bord, ca. 1780,
2833: China, drie famille rose porseleinen borden, Qianlong periode (1736-1795),
2834: China, famille rose porseleinen schotel, Qianlong periode (1736-1795),
2835: China, famille rose porseleinen achtkantig bord, Qianlong periode (1736-1795),
2836: China, famille rose porseleinen bord, Qianlong periode (1736-1795),
2837: China, drie famille rose porseleinen borden, Qianlong periode (1736-1795),
2838: China, paar famille rose porseleinen borden, Qianlong (1736-1795),
2839: China, vier famille rose porseleinen theebusjes, 18e eeuw,
2840: China, paar en enkel famille rose porseleinen bord, Qianlong periode (1736-1795),
2841: China, set van drie famille rose porseleinen borden, Qianlong periode (1736-1795),
2842: China, set van drie famille rose porseleinen 'Kersenplukkers' koppen en schotels, late Qianlong peri
2843: China, set van vijf famille rose porseleinen koppen en zes schotels, laat 18e eeuw
2844: China, twee famille rose en een famille verte bord, 18e eeuw,
2845: China, ovaal famille rose porseleinen scheerbekken, 18e eeuw,
2846: China, collectie famille rose porseleinen koppen en schotels, 18e eeuw en later,
2847: China, famille rose porseleinen 'Mandarijnen' schotel en vaasje, 18e eeuw,
2848: China, set van vijf famille rose kopjes en schotels, laat 18e eeuw,
2849: China en Japan, collectie porseleinen theekoppen en schoteltjes, 18e eeuw,
2850: China, vier grote famille rose porseleinen 'Lowestoft' borden, 18e eeuw,
2851: China, zilvergemonteerde famille rose porseleinen 'Lowestoft' chocoladekan en deksel, 18e eeuw, het
2852: China, set van drie blauw-wit en capucijner porseleinen theekommen en schotels, 18e eeuw,
2853: China, famille rose en capucijner porseleinen kaststel, Qianlong periode (1736-1795),
2854: China, famille rose en capucijner porseleinen trompetvaas, Qianlong periode (1736-1795),
2855: China, twee famille rose porseleinen schoteltjes en een vaasje, 18e/19e eeuw,
2856: China, twee sets gekleurde porseleinen koppen en schotels, 19e eeuw,
2857: China, set van vier Imari porseleinen koppen en schotels, 19e eeuw,
2858: China, vier verschillende blauw-wit porseleinen borden, 18e eeuw,
2859: China, collectie blauw-wit porseleinen miniatuurvaasjes, 18e eeuw,
2860: China, collectie blauw-wit porseleinen miniatuur knobbelvaasjes, 18e eeuw,
2861: China, collectie blauw-wit porseleinen miniatuurvaasjes, 18e eeuw,
2862: China, set van drie diepe blauw-wit porseleinen borden, Qianlong periode (1736-1795),
2863: China, blauw-wit porseleinen theebus en deksel en kom, ca. 1800,
2864: China, set van zeven blauw-wit porseleinen theekommen en schotels, ca. 1800,
2865: China, set van vijf blauw-wit porseleinen theekommen en schotels, 18e eeuw,
2866: China, set van zes overgedecoreerde blauw-wit porseleinen koppen en vier schotels, 18e eeuw,
2867: China, set van twaalf blauw-wit porseleinen 'Joosje te paard' koppen en schotels, 18e/19e eeuw,
2868: China, collectie 'Amsterdams Bont' porselein, 18e eeuw,
2869: China, set van vier grote blauw-wit porseleinen borden, 19e eeuw,
2870: China, drie grote blauw-wit porseleinen borden, 19e eeuw,
432
注册此场拍卖会 - 中国瓷器(50101)
拍卖规则 - 中国瓷器