中国瓷器
中国瓷器
2022年11月09日 开拍
/ 2022年11月07日 截止委托
Chinese porcelain
阿姆斯特丹
432
2920: China, blauw-wit porseleinen theebusje en deksel, Kangxi periode (1662-1722),
2921: China, collectie blauw-wit porseleinen koppen en schotels, 18e-19e eeuw,
2922: China, blauw-wit porseleinen theepot en deksel, 18e eeuw,
2923: China, twee sets blauw-wit porseleinen koppen en schotels, late Qing-dynastie (1644-1912),
2924: China, twee sets blauw-wit porseleinen koppen en schotels, 18e eeuw,
2925: China, twee sets blauw-wit porseleinen koppen en schotels, Kangxi periode (1662-1722),
2929: China, vier blauw-wit porseleinen vaasjes, 18e eeuw,
2930: China, blauw-wit porseleinen kom, een theekom en een schotel, Kangxi periode (1662-1722) en 19e eeuw
2931: China, drie sets blauw-wit porseleinen 'vis-en-krab' koppen en schotels, 18e-19e eeuw,
2932: China, drie sets blauw-wit porseleinen koppen en schotels, 18e-19e eeuw,
2933: China, twee sets blauw-wit porseleinen koppen en schotels, 18e eeuw,
2934: China, collectie blauw-wit porseleinen kantige koppen en schotels, Kangxi periode (1662-1722) en lat
2936: China, collectie blauw-wit porseleinen koppen en schotels, 18e eeuw,
2937: China, paar famille rose café'-au-lait-gegronde porseleinen 'Wu Shuang Pu' dekselkommen, 19e eeuw,
2938: China, collectie blauw-wit porseleinen koppen en schotels, meestens Kangxi periode (1662-1722),
2939: China, collectie blauw-wit porseleinen koppen en schotels, meestens Kangxi periode (1662-1722),
2941: China/ Samson, twee famille rose porseleinen borden, 19e eeuw,
2943: China, famille rose en Amsterdams Bont kom, 18e eeuw,
2944: China, zilvergemonteerd famille rose porseleinen 'Mandarijnenpatroon' theebusje, Qianlong periode (1
2945: China, famille verte porseleinen 'boeddhistische' kom, 19e/ 20e eeuw,
2946: China, klein blauw-wit porseleinen 'shishi' theepotje en deksel, 18e eeuw,
2947: China, drie kleine blauw-wit porseleinen theepotjes en een deksel, Kangxi periode (1662-1722),
2948: China, zilvergemonteerd blauw-wit porseleinen puntvaasje, Kangxi periode (1662-1722), het zilver lat
2949: China, paar blauw-wit porseleinen theepotten en deksels, Kangxi periode (1662-1722),
2950: China, blauw-wit porseleinen sprenkelaar, Kangxi periode (1662-1722),
2951: China, twee blauw-wit porseleinen vaasjes, Kangxi periode (1662-1722),
2952: China, drie blauw-wit porseleinen kantige theepotjes en twee deksels, Kangxi periode (1662-1722),
2953: China, paar diepe blauw-wit porseleinen borden, Kangxi periode (1662-1722),
2954: China, blauw-wit porseleinen schotel, Kangxi periode (1662-1722),
2957: China, zilvergemonteerde blauw-wit porseleinen theebus en mosterdpot, Kangxi periode (1662-1722), he
2958: China, paar kleine blauw-wit porseleinen vaasjes, Kangxi periode (1662-1722),
2959: China, famille rose porseleinen 'draken en feniks' kom, 19e/ 20e eeuw,
2960: China, famille verte 'draken' vaas, 20e eeuw,
2961: China, paar famille rose porseleinen 'draken' kommen op voet, 20e eeuw,
2962: China, famille rose porseleinen 'Shoulao en Magu' vaas, 20e eeuw,
2963: China, famille rose porseleinen jardinière en doosje, 19e eeuw,
2964: China, paar famille rose porseleinen kommen, laat Qing-dynasty (1644-1912),
2965: China, polychrome porseleinen kom, laat 19e/ 20e eeuw,
2966: China, twee polychrome porseleinen kommen, 19e eeuw,
2967: China, grote famille rose porseleinen vaas, 20e eeuw,
432
注册此场拍卖会 - 中国瓷器(50101)
拍卖规则 - 中国瓷器