中国瓷器
中国瓷器
2022年11月09日 开拍
/ 2022年11月07日 截止委托
Chinese porcelain
阿姆斯特丹
432
2872: China, twee blauw-wit porseleinen gemberpotten en deksels, 19e eeuw,
2873: China, twee blauw-wit porseleinen gemberpotten, 19e eeuw,
2874: China, blauw-wit porseleinen gemperpotje, 18e/19e eeuw,
2875: China, twee kleine blauw-wit porseleinen vaasjes, 19e eeuw,
2876: China, blauw-wit porseleinen 'chilong en vleermuis' vaasje, 19e eeuw,
2877: China, blauw-wit porseleinen inktpotje, 20e eeuw,
2878: China, drie blauw-wit porseleinen kommen, 19e/ 20e eeuw,
2880: China, paar blauw-wit porseleinen dekselvazen, 19e eeuw,
2881: China, Ming-stijl blauw-wit porseleinen 'draken' kom, 20e eeuw,
2882: China, famille verte porseleinen vaas, 19e eeuw,
2885: China, blauw-wit porseleinen Overgangsstijl knobbelvaas,
2886: China, blauw-wit porseleinen kom op hoge voet, 19e/ 20e eeuw,
2887: China, blauw-wit porseleinen 'draken' kom, late Qing-dynastie (1644-1912),
2888: China, blauw-wit porseleinen 'draken' penselenpot, late Qing-dynastie (1644-1912),
2889: China, paar blauw-wit porseleinen gemberpotten en deksels, modern,
2890: China, blauw-wit porseleinen 'draken' pot, modern,
2891: China, een paar blauw-wit porseleinen 'onsterfelijken' koppen, schotels en deksels, 20e eeuw,
2892: China, rosegeglazuurde porseleinen vaas, 20e eeuw,
2893: China, flambé-geglazuurde vaas, 20e eeuw,
2894: China, paarsgeglazuurde porseleinen vaas, 20e eeuw,
2895: China, flambé-geglazuurd porseleinen vaas, 'yuhuchunping', 20e eeuw,
2896: China, twee paar turquoise geglazuurde porseleinen tempelleeuwen, modern,
2897: China, paar turquoise en paarsgeglazuurde porseleinen tempelleeuwen, modern,
2898: China, vijf turquoise-geglazuurde porseleinen figuren, modern,
2899: China, turquoise-geglazuurde vaas, modern,
2900: China, zilvergemonteerde blauw-wit porseleinen theepot en deksel, Kangxi periode (1662-1722), het zi
2901: China, blauw-wit porseleinen theepot en deksel, 18e eeuw,
2902: China, twee blauw-wit porseleinen theepotten en deksels, 18e eeuw,
2903: China, set van vijf blauw-wit porseleinen koppen, Kangxi periode (1662-1722),
2905: China, samengestelde set van veertien blauw-wit porseleinen koppen en zeven schotels, Kangxi periode
2906: China, twee sets blauw-wit porseleinen koppen en schotels, Kangxi periode (1662-1722),
2907: China, zilvergemonteerde blauw-wit porseleinen theebus, Kangxi periode (1662-1722), het zilver later
2908: China, paar blauw-wit porseleinen theebusjes en deksels, Kangxi periode (1662-1722),
2909: China, drie zilvergemonteerde blauw-wit porseleinen theebusjes, Kangxi periode (1662-1722), het zilv
2910: China, Imari porseleinen kan, 18e eeuw,
2911: China, set van zes Imari porseleinen borden, laat 18e eeuw,
2915: China, set van zes Imari en capucijner porseleinen schoteltjes, 18e eeuw,
2916: China, twee famille rose en capucijner porseleinen dekselkommen, Qianlong periode (1736-1795),
2918: China, Imari porseleinen dekselvaas, 18e eeuw,
2919: China, zilvergemonteerd blauw-wit porseleinen theebusje, Kangxi periode (1662-1722), het zilver late
432
注册此场拍卖会 - 中国瓷器(50101)
拍卖规则 - 中国瓷器