亚洲艺术品拍卖会
亚洲艺术品拍卖会
2019年11月06日 开拍
/ 2019年11月06日 截止委托
Asian Art
Keizersgracht, 474 - 1017-EG Amsterdam, Pays-Bas
2813: China, twee blauw-wit porseleinen kommen, Kangxi,met decor va
2814: China, paar blauw-wit porseleinen achtkantige zoutvaten, 18e
2815: China, Imari bol trekpotje, 18e eeuw,met decor van pioenroos
2816: China, blauw-wit porseleinen ovale theepot, 18e eeuw,met fraa
2817: China, capucijner ofwel café au lait porseleinen trekpotje, a
2818: China, tien blauw-wit porseleinen kop en schotels, 18e eeuw,i
2819: China, serie van drie blauw-wit porseleinen borden, 18e eeuw,
2820: China, blauw-wit porseleinen tulpenvaas, 18e/vroeg 19e eeuw,m
2821: China, blauw-wit porseleinen kom, Transitional,met decor van
2822: China, blauw-wit porseleinen puntvaas, Kangxi,met fijn geschi
2823: China, veertien vnl. blauw-wit porsleinen poppenhuisvazen, Ka
2824: China, serie van zes blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,met
2825: China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van
2826: China, blauw-wit porseleinen diepe schotel, Qianlong,met deco
2827: China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van
2828: China, Chine de Commande 'fer rouge' wapenschotel, Qianlong,v
2829: China, famille rose diep bord, 18e eeuw,met decor van lotus e
2830: China, Imari diep bord en defect famille rose bord, 18e eeuwd
2831: China, blauw-wit porseleinen klapmutskom en ovale theepot, Ka
2832: China, twee blauw-wit porseleinen borden en twee kommen, Kang
2833: China, paar Imari-famille verte kommen en veertien stuks Imar
2834: China, paar gekleurd porseleinen Chine de Commande schoteltje
2835: China, blauw wit porseleinen schoteltje met zilveren monterin
2836: China, blauw-wit porseleinen schoteltje, Kangxi,met 19e eeuws
2838: China, twee series van vijf blauw-wit porseleinen borden, Qia
2839: China, blauw-wit porseleinen mandvormige schaal, Qianlong,met
2840: China, zes stuks blauw-wit porselein, Qianlong(w.b. beschadig
2841: China, famille rose-verte bord en vier kopjes, 18e eeuw,met d
2842: China, paar famille rose balustervormige vazen, Qing dynastie
2843: China, porseleinen stemcup, Qing dynastie, 19e eeuw,met rood
2844: China, famille rose bord, 18e eeuw en paar borden, 19e eeuw,m
2845: China, zes stuks porselein, 18e eeuw,w.o. famille rose pattip
2847: China, negen stuks porselein, 18e eeuw,w.o. blanc de Chine wi
2848: China, divers porselein, 18e eeuw(defecten); ds
2849: China, acht blauw-wit porseleinen kop en zes schotels, 18e ee
2850: China, divers porselein,w.o. 18e eeuw; ds
2851: China, divers porselein, w.o. 18e eeuw; ds
2852: China, blauw-wit porseleinen vaasmet vol decor van bloesem, k
2853: China, paar blauw-wit porseleinen vazenmet vol bloesemdecor,
2854: China, blauw-wit porseleinen trompetvaas, laat 20e eeuw,met d
注册此场拍卖会 - 亚洲艺术品拍卖会(26936)
拍卖规则 - 亚洲艺术品拍卖会