亚洲艺术品拍卖会
亚洲艺术品拍卖会
2019年11月06日 开拍
/ 2019年11月06日 截止委托
Asian Art
Keizersgracht, 474 - 1017-EG Amsterdam, Pays-Bas
3072: China, stenen zegelstempel, Qing Dynastie, ca. 1900.met in re
3073: China, vier nefriet objecten, 19e-20ste eeuw;twee cups met re
3074: Jin-Han Dynastie, drie stempelzegels, Jin Dynastie en later;t
3075: China, zwart gelakt en verguld houten buste, 17e-18e eeuw,mar
3076: China drie verguld bronzen beelden van Boeddha in Tang en Sui
3077: Vijf verguld bronzen sculpturen van Boeddha in de Qin, Sui en
3078: China, drie dekseldoosjes, ca. 1900;twee houten doosjes voor
3079: China, drie bronzen figuren en een plaquette, in Tang en late
3080: Twee stempelzegeltjes in schuifdoosjes, begin 20ste eeuw,een
3081: China, Warring States, bronzen kledinghaak,het gefaceteerde e
3082: China, groen natuurstenen vaas, 20ste eeuwmet decor in laag r
3083: China, twee jadeiet dekselvazen, 20st eeuw.h. 21 en 16 cm.; H
3084: China, twee jadeiet stenen dierfiguren, 20ste eeuw;olifant en
3085: China, drie jadeiet dekselvazen, 20st eeuw,een met opengewerk
3086: China, paar opengewerkte plaquettes en een cong, 20ste eeuw;m
3087: China, zes diverse jadeiet objecten,o.a. een in de vorm van e
3088: China, paar mosagaten kommetjes, 20ste eeuw.hierbij een jadei
3089: China, serie van acht diverse blanc de chine dierfiguren, 20s
3090: China, serie van acht diverse dierfiguren,o.a. vier blanc de
3091: China, acht diverse porseleinen figuren,o.a. een aapfiguur me
3092: China, diverse bronzen en metalen dierfiguren,o.a. Kylins; h.
3093: China, vier blanc de chine groepjes, Hollanders, 19e eeuw,w.o
3094: China, collectie van tien bronzen zodiak zegels, 20st eeuw,me
3095: China, spekstenen beeldengroep, ca. 1950.met drie wijzen, twe
3096: China, paar Pekinglazen vazen, 20st eeuwin de vorm van een ka
3097: China, twee Peking glas dekselvazen, 20st eeuwh. 26 en 16 cm.
3098: China, bronzen gezeten Boeddha figuur en Guanyin op troon, 20
3099: China, gietijzeren beeld van staande wachter, 19e eeuw,met sc
3100: China, paar porseleinen plaquettes, 20st eeuw,in opengestoken
3101: China, vier diverse metalen objecten, 20st eeuw,o.a. bel, kor
3102: China, beschilderd metalen Fo-hond, 20ste eeuw.; h. 27 cm.; H
3103: China, paar gietijzeren dierfiguren, ca. 1900;in de vorm van
3104: China, lot met diverse gewichten, ca. 1920;o.a. 50 liang zilv
3105: China, diverse objecten, 20st eeuw;o.a. inktsteen in spekstee
3106: China, vijf diverse broznen koro's, 20st eeuw,een met faux go
3107: China, twee bronzen dienaren en een monnik, ca. 1900,dienaren
3108: China, zes diverse metalen beelden, 20st eeuw;o.a. twee Boedd
3109: China, mogelijk antiek bronzen koro,in archaische stijl. Met
3110: China, tien bronzen naamzegels, 20st eeuw.bekroond met divers
3111: China, vijf bronzen, ijzeren en koperen naamzegels , w.b. ca.
注册此场拍卖会 - 亚洲艺术品拍卖会(26936)
拍卖规则 - 亚洲艺术品拍卖会