亚洲艺术品拍卖会
亚洲艺术品拍卖会
2019年11月06日 开拍
/ 2019年11月06日 截止委托
Asian Art
Keizersgracht, 474 - 1017-EG Amsterdam, Pays-Bas
2941: China, paar porseleinen balustervormige dekselvazen, 20e eeuw
2942: China, blauw-wit porseleinen puntvaas 'suantouping', 20e eeuw
2944: China, twee blauw-wit porseleinen dienschalen, Qianlong,met d
2945: China, blauw-wit porseleinen vaas in Ming stijlh. 23 cm.; 1
2946: China, blauw/wit porseleinen schotel, 18e-19e eeuw,met decor
2947: China, twee blauw-wit porseleinen dekselpotten, 19e eeuw,met
2948: China, blauw-wit porseleinen schotel, 19e eeuw,met vol decor
2950: China, blauw-wit porseleinen balustervormige dekselvaas, 20e
2952: China, paar Kantonese vazen, eind 19e eeuw,met famille rose e
2953: China, paar porseleinen dekselkommen, 20e eeuwmet perzik als
2954: China, celadon craquelé koro, mogelijk Qing dynastie,op driep
2955: China, blanc de Chine guanyin, Republiek,gezeten op lotustroo
2956: China, porseleinen vormstuk, 20e eeuw;Confucius, met iriseren
2957: China, craquelé celadon schotel, Republiek,met gecontourneerd
2959: China, celadon schotel, 20e eeuw.Hierbij defecte dienschaal Q
2960: China, paar sang de boeuf 'tianqiuping' puntvazen, laat Qing
2961: China, turkoois monochroom puntvaas, Qing dynastie,met fijn f
2962: China, Chizou vaas, Qing dynastie,met bruin en wit slibglazuu
2963: China, terracotta grafvaas, Han dynastie,groen iriserend lood
2965: China, voor Japanse markt, blanc de Chine Guanyin, , 18e eeuw
2966: China, drie blanc de Chine plengofferbekers, Kangxi,met relie
2967: China, zes blanc de Chine plengofferbekers, 18e en 19e eeuwh.
2968: China, set van vier blanc de Chine 'kung fu' theekopjes, 19e
2970: China, blanc de Chine Guanyin, 18e eeuw,met kind op schoot, g
2971: China, paar blanc de Chine wierookhouders, 19e eeuw;Hanen; h.
2972: China, Yixing, theepotje, 18e eeuw,met verfijnd relief decor
2973: China, yixing bolvormig trekpotje, mogelijk Qing dynastie,op
2974: China, blanc de Chine schoteltje, 17e eeuw en paar plengoffer
2975: China, blauw wit porseleinen cachepotmet decor rondom van fig
2976: China, blauw-wit porseleinen papkom, Kangxi,met decor van lan
2977: China, paar Sancai porseleinen vormstukken, Qing dynastie, 19
2978: China, Sancai trekpotje, laat Qing dynastie,in vorm van vinge
2979: China, Sancai 'brushwasher', Qing dynastie,in vorm van lingzh
2980: China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden en famille
2982: Zuid China, paar porseleinen vazen, 19e eeuw,met famille vert
2983: China, groot porseleinen vormstuk, 20e eeuwZittende Budai, ge
2985: China, paar famille rose diepe borden, 18e eeuw,met deels ver
2986: Japan, Imari schotels, Edo periode,met deels verguld decor va
2987: Japan, Imari scheerbekken, Edo periode,met decor van bloemenm
2988: Celadon kom en kommetje2
注册此场拍卖会 - 亚洲艺术品拍卖会(26936)
拍卖规则 - 亚洲艺术品拍卖会