亚洲艺术品拍卖会
亚洲艺术品拍卖会
2019年11月06日 开拍
/ 2019年11月06日 截止委托
Asian Art
Keizersgracht, 474 - 1017-EG Amsterdam, Pays-Bas
2989: Japan, blauw-wit porseleinen Arita schotel, Edo periode,met W
2990: China, speksteen snijwerkin vorm van vingercitroen. Op houten
2991: China, zes snuifflesjes, 19e/20e eeuww.o. van wortelhout met
2992: China, bronzen koro, 19e eeuw,op losse voet, het geheel met d
2993: China, zwart laque houten 'ding' wierookbrander, 19e eeuw,met
2994: China, kleine bronzen vierkante 'fang-gu' vaas, laat Ming dyn
2995: China, donker gepatineerd bronzen 'Gu' vaas, Qing dynastie, 1
2996: China, donker gepatineerd bronzen 'fanggu' vaas, 19e/20e eeuw
2997: China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming periode;Taoi
2998: China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming dynastie;Hem
2999: China, bruin gepatineerd bronzen vaas, 19e eeuw,met relief va
3000: China, zilveren armband en ronde hoornen of schildpad doos, Q
3001: China, jade snijwerk, waarschijnlijk Qing dynastie;Boeddha ge
3002: China, bronzen handwarmer of wierookbrander, 19e eeuw,het ajo
3003: China, twaalf munten, deels Qing dynastie; 12
3004: China, cloisonné wandelstokknop, ca. 1900 en diverse oosterse
3005: Bronzen koro met houten deksel1
3006: China, zilveren sculptuur van een witte Tara, 19e eeuw; h 3,4
3007: China, verguld bronzen sculptuur Avalokiteshvara Shadakshari,
3008: China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming/Qing dynasti
3009: China, kalligrafie?n; een bamboe en een pruimenbloesemgesigne
3010: China, ingelijste rolschilderingen. Een in de stijl van Chen
3011: China, Chinese voorstellingen; een pruimenbloesem, een lotus
3012: China, rolschildering. 20e eeuw, toegeschreven aan Yu Zhongfa
3014: China, rolschildering, 'Liu Qi,oud 52 jaar', gedateerd gengsh
3015: China, paar met buffelbot belegde sculpturen, 20e eeuw;Guanyi
3016: China, rolschildering, muis met granaatappels / rat met framb
3017: China, rolschildering door Wan Shouqi,duiveluitbanner Zhongku
3018: China, geborduurde doek met tijgers, ca. 1900de voorzijde met
3019: China, twee beschilderde antieke katoenen doeken,uit samenges
3020: China, geborduurde doek, ca. 1900met voorstelling van twee wi
3021: China, zijde geborduurd paneel, ca. 1800met voorstelling van
3022: China, zwart houten gestoken Guanyin,in één hand een sprenkel
3023: China, zwart of gezwart houten penseelbeker 'bitong'met fraai
3024: China, vier stepksteen zotjes en Japan, ivoren Geishe, 19e ee
3026: China, fijn gestoken jade snijstukin vorm van twee vruchten;
3027: China, zes diverse snuifflesjes(enkele zonder stop); 6
3028: Twee jade armbanden en zes jade hangerszkj
3029: China, bronzen sculptuur van Kylin, 19e eeuwmet een zadel waa
3030: China, antiek bronzen 'garlic head' ofwel 'suantouping' vaas
注册此场拍卖会 - 亚洲艺术品拍卖会(26936)
拍卖规则 - 亚洲艺术品拍卖会