2019年10月30日 开拍
/ 2019年10月30日 截止委托
Art, Antiques, Asian & Tribal Art
Keizersgracht 474 EG Amsterdam 1017 Netherlands
1143: China, stilleven, olie op doek, 20e eeuw;Chinese blauw-wit porseleinen vazen, potjes en ruan op
1145: Bronzen sculptuur van Shiva op leeuwh. 55 cm.; [1]220
1146: Hardstenen hoofd van Guanyinh. 41,5 cm.; [1]180
1147: China, paar ronde houten panelen, ingelegd met speksteen, ca. 1900diam. 32 cm.; [1]150
1149: Duitsland (?), keramische schenkkan en een stenen Madonna met kindde schenkkan bekroond met een
1151: China, twee zegels, 20e eeuw,hierbij diverse spekstenen objecten; Herkomst: Collectie Cserno,
1153: China, benen majong spel in rood lakwerk kistHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1100
1154: Nepal, grote gebronsd metalen Boeddha, 20ste eeuw1400
1155: Thailand, bronzen staande Boeddha, 20e eeuw,de rechter hand in abhayamudra, de ogen geschilderd,
1164: Divers Aziatica;w.b. houten snijwerken; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj120
1165: China, diverse porseleinen snuifflesjes, 20e eeuw;hierbij divers porselein; zkj; Herkomst: Collectie
1167: Diverse bronzen en ijzeren objectenzkj; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam100
1168: Diverse Aziatische objectenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj200
1169: China / Japan, diverse kistjes en spellenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; ds100
1170: Diverse bronzen objecten,w.b. China en Koptisch; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj120
1171: Diverse terracotta objecten en fragmentenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj100
1172: Diverse Aziatische bronzen opiumgewichten; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj80
1173: Diverse bronzen sculpturenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj150
1704: China, divers porselein en aardewerk, 20e eeuw,hierbij Europees porselein; Provenance: Collection
1706: China, twee porseleinen vazen, 20e eeuwProvenance: Collection Cserno, Amsterdam.; 2120
1707: China / Vietnam, divers antiek aardewerkProvenance: Collection Cserno, Amsterdam.; ds120
1708: China/Japan, diverse deksels, 18e t/m 20e eeuw,w.b. defect; Provenance: Collection Cserno,
1722: Blauw wit porseleinen theelicht met ajour kantige wanden, 20e eeuw.180
1725: Terracotta 'Tang stijl' paard en raml. 35 en 37 cm.; 220
1726: China, vier stuks porselein,w.o. vormstuk; 480
1728: China, Kanton, porseleinen vaas, laat Qing dynastie(bodem restauratie); h. 43 cm.; 1; bottom
2413: Persie, Kadjar, lakwerk pennendoos, 19e eeuw,met certosina techniek, metalen inkthouder versierd met
2414: Perzie, Kadjar, grote lakwerk pennendoos, 19e eeuw,gedecoreerd met fijnbeschildering van vogels in
2415: Perzie, Kadjar, drie lakwerk pennendozen, 19e eeuw,met voorstellingen van portretten,
2775: China, blauw-wit porseleinen kom, Kangxi,met decor rondom van lange lijzen in landschap, met
2776: China, blauw-wit porseleinen sauskom, Qianlong,met gecontourneerde rand, en decor van kraanvogels
2777: China, blauw wit porseleinen gendhi, 18e eeuwmet decor in cartouche van pagodes in landschap. Met
2778: China, blauw-wit porseleinen schotel en drie borden, Kangxi,met decor van zeeegel en asters in
2779: China, serie van zeven blauw-wit porseleinen borden, laat Kangxi,met geschulpte rand en decor van
2780: Japan, drie blauw-wit porseleinen diepe borden, 18e eeuw,met decor van figuur in prieel waarnaast
2781: China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van chrysant, bamboe en bloesem bij
2782: China, blauw-wit porseleinen schotel, Kangxi,met gecontourneerde rand en decor van rotsformatie.
2783: China, grote blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van koekoek in 't huisje (
2784: China, paar Imari plooiborden, 18e eeuw,met decor in vakwerk (randen fritting); diam. 27,5 cm.; [2];
2785: China, grote Imari schotel, Qianlong, vroeg 18e eeuw,met decor van granaatappels, de rand met
注册此场拍卖会 - 亚洲古董艺术品拍卖会(26937)