2019年10月30日 开拍
/ 2019年10月30日 截止委托
Art, Antiques, Asian & Tribal Art
Keizersgracht 474 EG Amsterdam 1017 Netherlands
3249: South India, stone stele of Vishnu, 8e eeuw.(hersteld); h. 47 en br. 33 cm.; Herkomst: Collectie
3251: India, bronzen sculptuur met resten van vergulding, Rama, 16e eeuw; h 10,7 cm; Herkomst: Collectie
3252: India, bronzen sculptuur, Alvar; Tamil dichter-heilige uit Zuid India, 16e eeuw.Roodkleurige
3253: Zuid India, bronzen sculptuur, Parvati, 16e eeuw.rechter enkel en voet afgebroken; h 10,2 cm;
3254: India, Kerala, bronzen sculptuur van zittende Vishnu, 16e eeuw; h 7,8 cm; Herkomst: Collectie
3255: India, bronzen sculptuur van staande Rama, 18e/19e eeuw; h 11,8 cm; Herkomst: Collectie Cserno,
3256: India, Kerala, bronzen sculptuur van staande Rama, 19e eeuw; h 15,7 cm; Herkomst: Collectie
3257: India, zes metalen sculpturen Ganesh, Parvati, baby Krishna ea, waarbij 19e eeuwse; h 3,5 tot 8,8
3258: India, vier metalen sculpturen, Khandoba, Shiva manifestatie, losse rijder op paard, waarbij drie
3259: Tibet, zeepstenen Avalokiteshvara met elf hoofden, 16e eeuw; h 8,7 cm; Herkomst: Collectie Cserno,
3260: Tibet, aardewerk votief amulet Tsha-Tsha, 15e eeuw; h 12,5 cm; Herkomst: Collectie Cserno,
3261: Tibet, verguld bronzen sculptuur Manjuvajra, Boddisathva, bestrijder van onwetendheid, godheid van
3264: India, ivoren kam, 19e eeuw,met in relief een afbeelding van godheid onder Naga troon met twee
3265: India, rijk gestoken ivoren dekseldoosje, 18e eeuw,met decor in laag relief van florale patronen,
3266: India, Pala Periode, zandstenen buste van Bodhisatva, 12e-13e eeuw,met gedraaide tors, uitgewerkte
3267: India, Pala Periode, Gujurat, zwart stenen stele van vierarmige Vishnu, 12e eeuw,met voorstelling
3268: Tibet, wollen kleed, ca. 1930,met voorstelling van vleermuizen en florale motieven.; 1; TIbetan wool
3269: India, zilveren halsketting,met een medaillon in midden waarin verguld zilveren midden met
3270: India, Gujarat, court art bag with glass beaded panels, possibly 16th-17th century.depicting a
3271: India, drie diverse ceintuurs, twee paar kettingen met armband en een halsketting,de sluitingen
3272: Oezbekistan, souzani doek, geborduurd met gestileerde florale motievensamengesteld uit kleinere
3273: Oezbekistan, Ikat overjas en geborduurde doek met floraal motiefde dames overjas in groen en rose
3274: Tibet, Chino-tibetaanse beschilderde tijgerdoek, hierbij een tijgerpoot-kleedje, twee stoffen
3275: Tibet, verguld bronzen sculptuur, 18e-19e eeuw;Brahma met drie gezichten en zes armen. Met oud
3277: Tibet, amulet container ‘gau/jantara’, 19th/20th centuryworn around the neck to protect against
3278: Tibet, Dughti knife, 19th century. Silver, steel, horn, leather, snake skin, turquoise and
3279: Tibet, Dughti knive, 19th century.Dughti are worn by Karavan leaders and rich merchants, Silver,
3280: Tibet, mens wallet, ‘bag’, two makara decorations, 19 silver pins at the back, 19th century.,silver,
3281: Tibet, powder horn, 19th century. Silver, wood, leather, horn, turquoise and coral.Opens at two
3282: Tibet, amulet container ‘gau’, mandala form, Vajra symbol, turquoise chain 19th/20st
3283: Tibet, women’s belt, ‘ghanjen’ in silver, bronze and turquoise, 19th centuryl 2 x 28,5 cm and 1 x 21
3283A: Tibet, wollen kleed, ca. 1930,met voorstelling van draken. Mogelijk een paardendeken.; 1450
3283B: Tibet, wollen kleed, ca. 1930/1950versierd met een rond medaillon in midden.; 1400
3284: Turkmenistan, Yomud, bridal headdress,versierd met metalen en zilveren kralen, enkele met vegulding,
3288: Thailand, een collectie dierfiguren w.o. antiekdiverse dieren, olifanten met berijder en
3289: Thailand, een collectie moederfiguren met baby, o.a. antiekook manfiguren ; h. 5,5-12,5 cm.; 17200
3296A: Thailand, Sukhothai, twee geglazuurd aardewerk hoofden, mogelijk 16-18e eeuw.;Garuda and
3290: Thailand, groen geglazuurde kendi, waarbij twee buffelfiguren en een koperlegering potjew.o.
3296B: Perzie, antiek bronzen gelobd schaaltjemet groen-bruin patina.; l. 9 cm.; [1]80
3291: Oezbekistan, zijden ikat deken, ca. 1950met een katoenen voering; 200 x 163 cm; 1200
注册此场拍卖会 - 亚洲古董艺术品拍卖会(26937)