2019年10月30日 开拍
/ 2019年10月30日 截止委托
Art, Antiques, Asian & Tribal Art
Keizersgracht 474 EG Amsterdam 1017 Netherlands
2909: Vier stuks porselein,w.o. blanc de Chine wierookpot; diam. 12 cm.; 1200
2910: China, zes stuks monochroom porseleinh. ca. 10 cm.; 6150
2911: China, twee celadon voorraadpotten, eind 17e eeuw.Herkomst: Vung Tau Cargo; h. 22 cm.; Uit de
2912: China, Swatow schotel, 17e/18e eeuw,met groen en ijzerrood decor van twee draken en parels in
2912P: China, celadon-blauw-wit porseleinen vaasmet twee oren als olifanten; 1300
2914: China, Western Han Dynastie, (208 v. Chr - 8 n. Chr.) aardewerk graffiguurmet haarknot, beschilderde
2915: China, drie aardewerk graffiguren, mogelijk Tang dynastie; h. 29 en 26 cm.; 3200
2916: China, Swatow schotel, 17e/18e eeuw,met blauw decor van bloemen; diam. 30,5 cm.; 1300
2917: China, porseleinen pot in Ming stijl,met ijzerrood en verte decor van vier madaillons waarin twee
2918: China, blauw wit porseleinen schoteltje, Ming dynastie,met gekartelde rand, decor van kylin,
2919: China, terracotta grafvondst, mogelijk Han dynastie,met groen glazuur; kraal met dieren bij een
2920: China, diverse blauw-wit porseleinen kop en schotels, vnl. 18e eeuw(w.b. beschadigd); ds150
2921: China, acht stuks porselein, 18e en 19e eeuw,w.o. famille rose bord en kalebas vaas; 8300
2922: Japan, serie van vijf Imari borden, Edo periode, ca. 1700,met decor van vier cartouches waarin
2923: Japan, Arita blauw-wit porseleinen dekselvaas, Edo periode, ca. 1700,met decor van bloemen in vier
2924: Japan, plooibord, 18e eeuw en Imari kantig bord, 19e eeuw.De eerste met decor van plant en famille
2925: Japan, Imari-famille verte scheerbekken, Edo periode, 18e eeuw,met decor van bloemenmand en
2926: Japan, Imari schotel, Edo periode, ca. 1800,met decor in vakwerk; diam. 33 cm.; 1200
2927: Japan, Arita blauw-wit porseleinen bord, 17e/18e eeuw,met Wanli stijl beschildering; diam. 27; [1]
2928: China, Swatow, twee porseleinen schotels en maravan, laat Ming3250
2929: China, porseleinen trompetvaas, 20e eeuw,met decor van draken en bloesem op zwart fond. Gemerkt
2930: China, negen blauw-wit borden, Qianlong(enkele schilfertjes); diam. 16-23 cm.; 9; some chips180
2932: China, famille rose kom en zes kopjes, Qianlong,met fijn geschilderd decor van bloesem (kom met twee
2933: China, serie van vijf blauw-wit porseleinen diepe borden, Qianlong,met decor van bloesem (één
2936: Kangxi, blauw-wit porseleinen bord, Kangxi,met 19e eeuws zilveren beugel; diam. 27 cm.; 1300
2937: China, blauw-wit porseleinen kaneelpot en trekpotje, 18e eeuw,de laatste gelobd en met 19e eeuws
2938: China, blauw-wit porseleinen kommet decor van figuren in interieur in vakwerk. Gemerkt met 6-
2939: China, antieke blauw wit porseleinen tegel, waarschijnlijk 19e eeuw,met decor van figuren en pagode;
2940: China, Kanton, porseleinen stelvaas, Qing dynastie, 19e eeuwmet decor van figuren in vakwerk; h.
2941: China, paar porseleinen balustervormige dekselvazen, 20e eeuw,met famille rose decor van optocht met
2942: China, blauw-wit porseleinen puntvaas 'suantouping', 20e eeuw,met decor van zeewier en in rood
2944: China, twee blauw-wit porseleinen dienschalen, Qianlong,met decor van bergmeer; 20 x 26 cm.; 2500
2945: China, blauw-wit porseleinen vaas in Ming stijlh. 23 cm.; 1100
2946: China, blauw/wit porseleinen schotel, 18e-19e eeuw,met decor van bloesem bij rots; diam. 30 cm.;
2947: China, twee blauw-wit porseleinen dekselpotten, 19e eeuw,met decor van lotussen/vol bloesemdecor; h.
2948: China, blauw-wit porseleinen schotel, 19e eeuw,met vol decor van bloesem. Gemerkt met artemisiablad;
2950: China, blauw-wit porseleinen balustervormige dekselvaas, 20e eeuw,met vol decor van bloesem; h. 48
2952: China, paar Kantonese vazen, eind 19e eeuw,met famille rose en verguld decor en onderglazuur
2953: China, paar porseleinen dekselkommen, 20e eeuwmet perzik als knop en famille rose decor van figuren.
2954: China, celadon craquelé koro, mogelijk Qing dynastie,op driepoot; diam. 21 cm.; 1400
注册此场拍卖会 - 亚洲古董艺术品拍卖会(26937)