2019年10月30日 开拍
/ 2019年10月30日 截止委托
Art, Antiques, Asian & Tribal Art
Keizersgracht 474 EG Amsterdam 1017 Netherlands
2824: China, serie van zes blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,met decor van chrysanten bij rotsformatie,
2825: China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van gans, waterplanten en rotsformatie,
2826: China, blauw-wit porseleinen diepe schotel, Qianlong,met decor van gans, waterplanten en
2827: China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,met decor van bloemenmand, de rand met cartouches;
2828: China, Chine de Commande 'fer rouge' wapenschotel, Qianlong,vervaardigd voor de Amsterdamse
2829: China, famille rose diep bord, 18e eeuw,met decor van lotus en vlinders, de rand met ruyivormige
2830: China, Imari diep bord en defect famille rose bord, 18e eeuwdiam. 28 en 23 cm.; 280
2831: China, blauw-wit porseleinen klapmutskom en ovale theepot, Kangxi.De kom met fijn geschilderd
2832: China, twee blauw-wit porseleinen borden en twee kommen, Kangxi,één bord met zilveren montering (
2833: China, paar Imari-famille verte kommen en veertien stuks Imari en Amsterdams Bont, 18e eeuw,de
2834: China, paar gekleurd porseleinen Chine de Commande schoteltjes, mogelijk 18e eeuw,met decor van
2835: China, blauw wit porseleinen schoteltje met zilveren montering als blaker, en potje, 18e eeuw,met
2836: China, blauw-wit porseleinen schoteltje, Kangxi,met 19e eeuws zilveren beugel; diam. 16 cm.; 1150
2838: China, twee series van vijf blauw-wit porseleinen borden, Qianlong(frittings, schilfertjes); diam.
2839: China, blauw-wit porseleinen mandvormige schaal, Qianlong,met gebogen ajour rand en twee oren, het
2840: China, zes stuks blauw-wit porselein, Qianlong(w.b. beschadigd, één kom en dienschaal gaaf); 6;
2841: China, famille rose-verte bord en vier kopjes, 18e eeuw,met decor van bloesem en vruchten/bloesem (
2842: China, paar famille rose balustervormige vazen, Qing dynastie, 19e eeuw,met decor van lotussen in
2843: China, porseleinen stemcup, Qing dynastie, 19e eeuw,met rood decor van draken met parel rondom, de
2844: China, famille rose bord, 18e eeuw en paar borden, 19e eeuw,met decor van bloemboeket/kemphanen;
2845: China, zes stuks porselein, 18e eeuw,w.o. famille rose pattipan en yixing trekpotje; 6200
2847: China, negen stuks porselein, 18e eeuw,w.o. blanc de Chine wierookhouder en famille rose met oren en
2848: China, divers porselein, 18e eeuw(defecten); ds300
2849: China, acht blauw-wit porseleinen kop en zes schotels, 18e eeuw(schilfer); 14200
2850: China, divers porselein,w.o. 18e eeuw; ds100
2851: China, divers porselein, w.o. 18e eeuw; ds100
2852: China, blauw-wit porseleinen vaasmet vol decor van bloesem, karakter 'lang leven' en chilongs als
2853: China, paar blauw-wit porseleinen vazenmet vol bloesemdecor, karakter voor 'lang leven' en
2854: China, blauw-wit porseleinen trompetvaas, laat 20e eeuw,met decor van landschap rondom; h. 64 cm.;
2855: China, blauw-wit porseleinen hors d'oeuvregarnituur en drie theebussen, 19e eeuw(twee van
2856: China, blauw-wit porseleinen kommet met decor van onsterfelijken, op rood golvenpatroon. Gemerkt met
2857: China, paar balustervormige blauw-wit porseleinen vazenmet decor van wijze te paard, met details
2858: China, blauw-wit porseleinen puntvaasmet decor van lotussen en rode details. Gemerkt Kangxi; h. 23
2859: China, blauw-wit porseleinen trekpotje en paar dekselpotten, 19e eeuw,met bloemdecor; h. 15 en 18
2860: China, blauw-wit porseleinen gemberpot en paar vazen, 19e eeuw,met vol bloesemdecor van karakter
2861: China, paar blauw-wit porseleinen gemberpotten, 19e eeuw,met bloesemdecor, karakter lang leven en
2862: China, paar capucijner of 'café au lait' vazen, 20e eeuw,met blauw decor van karakter lang leven
2863: China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden, gedateerd 1979,met decor van lotus/theepot/vis/
2864: China, blauw-wit porseleinen penseelpotmet decor rondom van figuren en dieren bij hekwerk. Gemerkt
2865: China, paar porseleinen dekselvazen, 20e eeuw,geribd en met decor van kylins, en boeddhistische
注册此场拍卖会 - 亚洲古董艺术品拍卖会(26937)