2019年10月30日 开拍
/ 2019年10月30日 截止委托
Art, Antiques, Asian & Tribal Art
Keizersgracht 474 EG Amsterdam 1017 Netherlands
2955: China, blanc de Chine guanyin, Republiek,gezeten op lotustroon. Gemerkt met blindmerken; h. 27
2956: China, porseleinen vormstuk, 20e eeuw;Confucius, met iriserend bruin en turkoois glazuur; h. 44 cm.;
2957: China, craquelé celadon schotel, Republiek,met gecontourneerde rand en relief van foenix; diam. 42
2959: China, celadon schotel, 20e eeuw.Hierbij defecte dienschaal Qianlong; diam. 42 cm.; [2]150
2960: China, paar sang de boeuf 'tianqiuping' puntvazen, laat Qing dynastieh. 55 cm.; Herkomst:
2961: China, turkoois monochroom puntvaas, Qing dynastie,met fijn famille rose banddecor. Gemerkt met 4-
2962: China, Chizou vaas, Qing dynastie,met bruin en wit slibglazuur; h. 57 cm.; Herkomst: Collectie
2963: China, terracotta grafvaas, Han dynastie,groen iriserend loodglazuur; ; h. 31 cm.; Herkomst:
2965: China, voor Japanse markt, blanc de Chine Guanyin, , 18e eeuw,staande met lange haardracht op
2966: China, drie blanc de Chine plengofferbekers, Kangxi,met relief van kersenbloesem, één met tak als
2967: China, zes blanc de Chine plengofferbekers, 18e en 19e eeuwh. 3-5,5 cm.; 6400
2968: China, set van vier blanc de Chine 'kung fu' theekopjes, 19e eeuw,met relief van rozetten; h. 4 cm.;
2970: China, blanc de Chine Guanyin, 18e eeuw,met kind op schoot, geflankeerd door dienaren. Met resten
2971: China, paar blanc de Chine wierookhouders, 19e eeuw;Hanen; h. 17 cm.; 2120
2972: China, Yixing, theepotje, 18e eeuw,met verfijnd relief decor van figuur met palmblad in handen in
2973: China, yixing bolvormig trekpotje, mogelijk Qing dynastie,op drie pootjes in vorm van slakken, de
2974: China, blanc de Chine schoteltje, 17e eeuw en paar plengofferbekers, 18e/19e eeuw.Het schoteltje met
2975: China, blauw wit porseleinen cachepotmet decor rondom van figuren in tuin; diam. 34 cm.; 1500
2976: China, blauw-wit porseleinen papkom, Kangxi,met decor van lange lijzen en twee ajour oren. Gemerkt
2977: China, paar Sancai porseleinen vormstukken, Qing dynastie, 19e eeuwKylin, met jong en met bal, op
2978: China, Sancai trekpotje, laat Qing dynastie,in vorm van vingercitroen, perzik en granaatappel (
2979: China, Sancai 'brushwasher', Qing dynastie,in vorm van lingzhi-paddestoel, de rand met vleermuis; 15
2980: China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden en famille noir kom, 18e eeuw(kom hersteld);
2982: Zuid China, paar porseleinen vazen, 19e eeuw,met famille verte decor van strijders; h. 45 cm.; 2400
2983: China, groot porseleinen vormstuk, 20e eeuwZittende Budai, gezeten met verguld gebedssnoer in de
2985: China, paar famille rose diepe borden, 18e eeuw,met deels verguld decor van kraanvogels bij
2986: Japan, Imari schotels, Edo periode,met deels verguld decor van bloemenmand; diam. 29 cm.; 2400
2987: Japan, Imari scheerbekken, Edo periode,met decor van bloemenmand; diam. 25 cm.; 1280
2988: Celadon kom en kommetje280
2989: Japan, blauw-wit porseleinen Arita schotel, Edo periode,met Wanli decor van vakwerk (schilfers,
3238: Tibet, tangka, 18e-19e eeuw;op zijde beschilderde tangka met voostelling van monnik op lotustroon
3239: India, antiek rood zandstenen Boeddha hoofd,met hoge hoofdtooi, resten van stucco en
3240: China, ronde aardewerk daktegel, Ming Dynasty,met in hoog relief een afbeelding van een vijf-
3241: Perzie, zeskantige tegel, mogelijk antiek.met voorstelling van gestileerde bloemen. In blauw,
3242: Perzie, Kashan, bruin-geel lusterglazuur kom, 12e-13e eeuw,Hierbij een Perzie kom met bruin
3243: Perzie, Kashan, groen-blauw geglazuurde kom, 12e eeuw,op hoge standring. Hierbij Kashan periode
3244: India, beschilderd houten hoofd, 19e eeuw,Hierbij India bronzen staf bekroond met stierenkop, ca.
3246: Birma, houten gezeten addorant, ca. 1900met handen voor de borst.; h. 22 cm.; ; Herkomst:
3247: Indonesie, Java, fragment van een antiek stenen stele,met relief afbeelding van een godheid,
3248: India, antiek rood zandstenen beelden groep, mogelijk 12e-13e eeuw;staande man en vrouwfiguur met
注册此场拍卖会 - 亚洲古董艺术品拍卖会(26937)