2019年10月30日 开拍
/ 2019年10月30日 截止委托
Art, Antiques, Asian & Tribal Art
Keizersgracht 474 EG Amsterdam 1017 Netherlands
3292: Oezbekistan, zijde ikat bidkleedmet ingezet middenstuk, achterzijde oude voering met floraal motief;
3296D: India, Lucknow, miniatuur, 18e eeuw;van staande dame met bloem in de hand. De rand beschilderd met
3293: Centraal Azi?-Rusland, sierkleed, ca. 1930met voorstellingen van bloemen in medaillon en
3296E: India, Decan, minatuur, 19e eeuw;Krishna en Radna met dienaressen tijdens het Holi festival.; 22,5 x
3294: China, gietijzeren sculptuur van Bodhisatva en Thailand, bronzen zittende Boeddha, 20ste eeuw.; h.
3296F: Perzie, twee boekbladen miniaturen, 18de eeuwmet jachtscenes en tekst; 1; Persia, painted miniature,
3295: India, stenen stele van Duga, 14e-15e eeuwlzwart gelakt; h. 25 cm.; 1400
3296: India, diverse metalen en ivoren objectenHerkomst Collectie Cerno, Amsterdam; India lot with several
3296P: India, twee bewerkt ivoren panelen, 19e eeuw, mogelijk Goa.met voorstelling van Krishna en Parvati
3296Q: Zuid India, gestoken kalkstenen gevelsteen, ca. 1900,in de vorm van een trompettende olifant.; L. 60
3298: Chino-Tibetaans, beschilderde ingelijst tangkha, ca. 1930met beschilderde mandala, teksten
注册此场拍卖会 - 亚洲古董艺术品拍卖会(26937)