2019年10月30日 开拍
/ 2019年10月30日 截止委托
Art, Antiques, Asian & Tribal Art
Keizersgracht 474 EG Amsterdam 1017 Netherlands
2866: China, blauw-wit porseleinen vaasmet decor rondom van figuren te paard en details in rood. Gemerkt
2867: China, gekleurd porseleinen penseelpot, 20e eeuw,met decor van vrouwfiguren in medaillons, de
2869: China, famille rose puntvaas op hoge voetmet fijn geschilderd decor van pioenroos en vingercitroen
2870: China, famille rose kom, 20e eeuw,met decor rondom van optocht met musicerende zotjes. Gemerkt met
2871: China, twee famille rose kopjes, 20e eeuwéén met decor van zangvogels en bamboe, gemerkt met
2872: China, paar famille rose schoteltjes, 20e eeuw,met fijn geschilderd decor van bloesem en vlinder.
2873: China, porseleinen 'gu' bekervaas, mogelijk Qing dynastie,op klokvormige voet, met fijn
2874: China, porseleinen dienschaal, Daoguang,met fraai geschilderd decor van boomtak met rode vruchten.
2875: China, kantige porseleinen theebus, Daoguang,met decor van historische figuren en teksten (
2877: China, paar famille verte borden, Qing dynastie,met Chinese taste van door rivier of overstroming
2878: China, paar famille rose-verte borden, mogelijk Qing dynastie,met decor van ruiter te paard voor een
2879: China, porseleinen kom, Republiek,met decor van bloesem op rood fond. Gemerkt met 6-karaktermerk
2881: China, Kanton, paar porseleinen cache-pots op onderschotels, Qing dynastie,met famille rose-verte
2882: China, fraai gevormde zeskantige porseleinen lampion op losse voet, Qing dynastie,famille verte,
2883: China, kantige porseleinen cachepot op onderschotel,met famille verte decor van langschappen en
2884: China, porseleinen kom en penseelpotmet famille rose-verte decor van zotjes/kinderen bij kar.
2885: China, porseleinen puntfles 'tianquiping', 20e eeuw,met gedrukt decor van perzikboom en vleermuizen.
2886: China, Kanton, meloenvormig porseleinen theepot, Republiek,de verticale banden met tekst, randen met
2887: China, porseleinen theepot, Republiek,met famille verte decor van draak in landschap; h. 12 cm.;
2888: China, Kanton, porseleinen vaas, Republiek,met decor van acht onsterfelijken. Gemerkt met gestempeld
2889: China, porseleinen vaas, mogelijk laat Qing dynastie,met famille verte decor (perforatie en
2890: China, porseleinen tonvormige tuinzetel, mogelijk vroeg Republiek,met famille verte decor en rode
2891: Zes stuks porselein, deels Qing dynastie,w.o. zeepdoosje, 19e eeuw; h. 5-19 cm.; 6200
2892: China, Kanton, porseleinen vaas, mogelijk laat Qing dynastiemet decor van bloesem op lichtgroen
2893: China, porseleinen rolwagen of xiangtuiping, 20e eeuw,met famille verte decor van jagers te paard
2894: China, vierkante porseleinen penseelhouder, Republiek,met op elke zijde famille rose decor van
2895: China, paar porseleinen vazen, Republiek,met bovenglazuur blauw fond waarin medaillon met famille
2896: China, twee blauw wit porseleinen kussens.Eén met voorstelling van kraanvogel in landschap, de ander
2897: China, blauw-wit porseleinen schotel, 18e eeuw,met vol bloesemdecor (schilfertje); diam. 37,5 cm.;
2898: China, blauw-wit porseleinen kantige gemberpot en schotel, 19e eeuw(schotel haarscheur); 280
2899: China, porseleinen kommet famille verte decor van figuren op bruin fond. Gemerkt met 6-
2900: China, antieke steengoed vaas en celadon kom, Ming/Qing dynastie,de vaas met blauw-wit glazuur en
2901: Oosters celadon vormstuk als wandvaas;Krab; 20 x 11, h. 5 cm.; 180
2902: China, zeskantige porseleinen balustervormige vaas, Qing dynastie, 19e eeuw,met monochroom rood
2903: China, blanc de Chine Guanyin, 19e/20e eeuw;Staande met ruyiscepter in de hand op golf. Gemerkt
2904: China, paar bolle yixing vazen, 20e eeuw,met relief van draken en twee bladvormige oren. Gemerkt; h.
2905: China, poederblauw porseleinen 'fengweizun' vaas, Qing dynastie,met verguld decor van foenix (
2906: China, paar blanc-de-Chine ajour vazenmet kersenbloesem motief, op houten voet; h. 25 cm.; 2200
2907: China, poederblauw porseleinen dekselvaas, 19e/20e eeuw,de knop in vorm van zittende kylin; h. 57
2908: China, craquelé celadon schoteltje en monochroom puntvaasje, 20e eeuw.De laatste met blindmerk ;
注册此场拍卖会 - 亚洲古董艺术品拍卖会(26937)