东南亚古董艺术品拍卖会
东南亚古董艺术品拍卖会
Art, Antiques, Collectibles
09 Jun 2020 13:00 CEST
536
3095: China, cinnaber lakwerk dekseldoos, 19e/20e eeuw,gesneden met een karper en draak, samen met vijf
3096: China, fijn gestoken houten Guanyin, mogelijk Qing dynastie,gezeten op wolk, de rechterhand in
3097: China, verguld bronzen dolk, ca. 1920-1930.Met schildpad greep en schede waarop verguld bronzen
3097A: China, collectie van tien bronzen antieke zodiak zegelsmet de zodiak dieren bekroond., br. 4 en h.
3097B: China, twee verguld bronzen een een stenen stempelzegel, o.a. Jin Dynastie en latertwee verguld
3097C: China, een paar vuurverguld bronzen tempeldienaren, 18e-19e eeuwCollectie Cserno, Amsterdam, h. 7
3097D: China, diverse verzamelobjecten, deels antiekHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, l. 10 en 8,5 cm.
3097E: China, gietijzeren beeld van staande wachter, 19e eeuw,met scepter in hand en polychrome
3097F: China, twee Peking glas dekselvazen, 20st eeuwHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, h. 26 en 16 cm.
3097G: China, groen natuurstenen vaas, 20ste eeuwmet decor in laag relief. (deksel ontbreekt). Herkomst:
3097H: China, vijf diverse bronzen koro's, 20st eeuw,een met faux goud splash. Herkomst: Collectie
3097J: China, drie geborduurd zijden doeken, ca. 1800,één met voorstelling van draak tussen de wolken,
3097P: China, stucco hoofd van Boeddha, mogelijk antiekmet resten van beschildering. Samengesteld en
3097Q: China, bamboe ronde (poeder?)doosmet fijn gestoken relief van naaldbomen. Gesigneerd met 4
3097R: China, bamboe snijwerk;Liggende Budai met glas in de hand, l. 13 cm. [1]600
3097S: China, fijn gestoken houten plengofferbeker 'libation cup', mogelijk Qing dynastie,rondom negen
3097U: China, langwerpige bronzen spiegel, Qing dynastie,met releif van kraanvogels en schilpad in
3097W: China, geel spekstenen snijwerk, 20e eeuw;Lohan met tijger, ingelegd met pareltjes en bloedkoraal,
3097X: China, deels verguld houten uithangbord, Qing dynastie.Op standaard, 76 x 146 cm. [1]0
3097Y: China, ceremonieel bruids hoofddeksel, Miao, ca. 1930;uitgevoerd met laag gehalte zilveren decoratie
3098: China, rood lakwerk doos, 20e eeuw,met reli?f van berglandschap, 19 x 13 cm. [1]150
3099: China, antiek grijs jade rechthoekige pendantmet reli?f van bloemen, 6 x 4 cm. [1]400
3100: India, tien diverse bronzen objecten, 19e eeuwwaaronder cosmeticadoos, kruithoorn, olielamp, doos
3101: China, wortelhouten ruyiscepter, l. 57 cm. [1]500
3102: China, Pekingglas schaalmet dieren als oor, l. 17,5 cm. [1]200
3103: China, stenen zegelstempel, Qing Dynastie, ca. 1900.met in relief voorstelling van opspringende
3104: China, spekstenen snijstuk van godheid gezeten op draak, mogelijk Qing Dynastie,de godheid met
3105: China, fijn gestoken ivoren kaarten etui, Qing dynastie, vroeg 19e eeuw,met opengewerkte
3106: Paar bolle cloissone vazen, 20e eeuw,met decor van kinderen bij golven in medaillons, blauw fond
3108: China, grote bamboe vogelkooi, vervaardigd door houtsnijder Yang Shan, 1992, h. 77 cm. [1]1500
3109: China, bamboe vogelkooi vervaardigd door houtsnijder Yang Shan, 1992, h. 40 cm. [1]1000
3109P: Zuid Oost Azie, gestoken rozenhouten kamerscherm, ca. 1900met in relief voorstelling van vele
3109Q: China, ingelijste rolschilderingen. Een in de stijl van Chen Zhou,En Ming-stijl, boek lezende dame
3110: China, schildering, inkt op papier;Waterkant (niet ingelijst), 16,5 x 47 cm. [1]200
3111: Paar rolschilderingen door Ding Jue Ping;Kalligrafie o.a. de tekst 'niet alles gebeurt wat je
3112: China, vijf antieke vuurvergulde bronzen sculpturen, waarschijnlijk enkele Tang Dynastie.Herkomst:
3113: China, twee verguld bronzen staande Boeddha's, zeer waarschijnlijk Sui of Tang Dynastie.Herkomst
3114: China verguld bronzen beeld van zittende Boeddha, zeer waarschijnlijk Tang Dynastiegezeten op hoge
3115: China, jade snijwerk, waarschijnlijk Qing dynastie;Boeddha gezeten in lotushouding, h. 5.5 cm. [1]
3116: China, bruin gepatineerd bronzen vaas, 19e eeuw,met relief van twee olifanten bij een boom, ingelegd
536
注册此场拍卖会 - 东南亚古董艺术品拍卖会(29445)
拍卖规则 - 东南亚古董艺术品拍卖会
2. 保证金比例为1:4