东南亚古董艺术品拍卖会
东南亚古董艺术品拍卖会
Art, Antiques, Collectibles
09 Jun 2020 13:00 CEST
536
2855: China, een set van drie famille rose porseleinen schoteltjes, Qianlong, elk gedecoreerd met
2856: China, famille rose bord en kop en schotel, ca. 1900 en later,het bord gedecorerd met met Shoulao op
2857: China, bruingeglazuurde porseleinen 'lingzhi' penselenwasser, 20e eeuw, in de vorm van een lingzhi
2858: China, turquoise- en blauwgeglazuurde aardewerken lotusvormige schotel, moderngemodelleerd met
2859: China, perzikkleurig geglazuurde schotel, modernin de vorm van een lotus, met apocrief Yongzheng
2859P: China, famille rose kom, laat Qing dynastie en kom, Daoguang,met decor van draak. De laatste gemerkt
2860: China, ijzerrood gedecoreerd porseleinen 'draken' wijnkommetje, 20e eeuw,gedecoreerd met twee draken
2860P: China, serie van acht diverse blanc de chine dierfiguren, 20st eeuw.Herkomst: Collectie Cserno,
2861: China, famille rose 'ruby back' schoteltje, 20e eeuw,gedecoreerd met vogel op bloesemtak, de
2862: China, grote famille rose 'kraanvogel' schotel, modern,geheel gedecoreerd met kraanvogels,
2863: China, bruingeglazuurde 'draken' kalebasvaas, 20e eeuw,in reli?f gedecoreerd in geel en groen met
2864: China, sang de boeuf geglazuurd kalebasvaas, 20e eeuw,met donkerrode glazuur en witte bovenrand, met
2865: China, rose geglazuurde sgraffito 'draken' kop, deksel en schotel, gedecoreerd met ingekerfde draken
2866: China, collectie famille rose dekselkommen, schotels en lepels, 20e eeuw,bestaande uit vier
2867: China, rood geglazuurde porseleinen standaard, 20e eeuw,in goud gedecoreerd met lotus, met
2868: China, Imari porseleinen 'lotus' kopje, 20e eeuw,met apocrief Qianlong merk, diam. 8,6 cm [1]200
2869: China, rond porseleinen 'kalligrafie' vaasje, 20e eeuw,de zijden met kalligrafische inscripties en
2870: China, collectie blauw-wit porseleinen borden, Qianlong,voornamelijk decor van bloemen (kleine
2871: China, een paar overgedecoreerde blauw-witte dienschaaltjes, Qianlong,met decor van feniksen en
2872: China, een paar Amsterdams Bont blauw-witte porseleinen kommen, 18e eeuw,gedecoreerd met bloemen
2873: China, famille verte porseleinen tegel, 19e-20e eeuw, gedecoreerd met vijf geleerden die een
2874: China, famille rose porseleinen tegelfragment, 20e eeuw,gedecoreerd met een Onsterfelijke gezeten op
2875: China, famille rose porseleinen tegel, 20e eeuw,gedecoreerd met go-spelers en geleerden die
2876: China, grisaille porseleinen 'rivierlandschap' tegel, 20e eeuw, gedecoreerd in 'Wang Ye Ting' style,
2877: China, famille rose porseleinen 'rivierlandschap' tegel, 20e eeuw,gedecoreerd met een
2878: China, twee famille rose porseleinen tegels, 20e eeuw,een gedecoreerd met een tijger (gebroken en
2879: China, set van vijf blauw-witte achtkantige koppen en schotels, 19e eeuw,gedecoreerd met elegante
2880: China, grote blauw-witte vaas, 20e eeuw,gedecoreerd met panelen met riverlandschappen, met olifant-
2881: China, famille rose vaas, 20e eeuw,met decoratie van Onsterfelijken en jongetjes in een tuin, met
2882: China, celadon-geglazuurd schoteltje, 20e eeuw,gedecoreerd met vlinders bij een bloesemtak, met
2883: China, blauw-witte Ming-stijl kom,rondom gedecoreerd met elegante dames en jongetjes in paviljoens
2884: China, vierkant blauw-wit porseleinen miniatuur penselenpot, 20e eeuw,de zijden gedecoreerd met
2885: China, famille rose roodgegronde kalebasvormige vaas, 20e eeuw,gedecoreerd met vlinders, bloemen,
2886: China, famille rose porseleinen vierdelige dekseldoos, ca. 1920,gedecoreerd met jongetjes, hierbij
2887: China, zes Imari borden, Qianlong,elk gedecoreerd met lotus rondom een waaiervormig paneel in het
2888: China, paar Chine de Commande wapenborden voor de Nederlandse markt, ca. 1740-1745, gedecoreerd in
2889: China, zwart aardewerken theepot en deksel, 20e eeuw,samen met een zwart zijde hoedje, h. 13,5 cm [
2890: China, Yixing aardewerken perzikvormige waterpot, 19e eeuw,rustend op takken met kleinere
2891: China, Yixing aardewerken theepot en deksel, 20e eeuw,de ronde pot met geappliceerde cartouches,
2892: China, twee Yixing aardewerk theepotten en deksels, 20e eeuw,een gemodelleerd met taotie maskers
536
注册此场拍卖会 - 东南亚古董艺术品拍卖会(29445)
拍卖规则 - 东南亚古董艺术品拍卖会
2. 保证金比例为1:4