东南亚古董艺术品拍卖会
东南亚古董艺术品拍卖会
Art, Antiques, Collectibles
09 Jun 2020 13:00 CEST
536
2974: China en Korea, collectie geglazuurde aardewerken en porseleinen vaasjes, voornamelijk Song-Ming-
2975: China, witgeglazuurde vaas, mogelijk Ming-dynastie,met gelobde zijden en uitlopende hals met
2976: China, collectie witgeglazuurde kommen, mogelijk Song-dynastie,bestaande uit twee grote kommen, twee
2977: China, vijf witgeglazuurde schoteltjes, vermoedelijk Song-dynastie,een met geribde zijden en een
2978: China, collectie celadon-geglazuurde kommen, vermoedelijk Song-dynastie,bestaande uit vijf celadon
2979: China, turquoise geglazuurde jardinière, mogelijk Ming-dynastie,gevormd met maskergrepen (chips,
2980: China, collectie porselein, 17e eeuw en later,bestaande uit twee blauwgeglazuurde gewichten, twee
2981: Japan, kakiemon kannetje, Edo periode,beschilderd met bloemen, metalen deksel (haarlijn),
2982: Drie stuks porselein,w.o. Kangxi bordje (beschadigd), [3]80
2983: China, vier blauw wit porseleinen roombordjes en drie borden, Qianlong(w.b. beschadigd), diam. 16,
2984: China, Yixing trekpotje, Qing dynastie,met relief van bloemen en vlinders, de greep als kylin, h. 10
2985: Kanton, porseleinen theepot, 19e eeuw, [1]180
2986: China, Kanton, groot formaat porseleinen kom, 19e eeuw,met famille rose-verte decor in vakwerk,
2987: China, blauw-wit porseleinen vaas, 20e eeuw,met draken als oor, h. 34 cm. [1]400
2988: China, deels blanc-de-Chine vormstuk, Qing dynastie, mogelijk Kangxi;Monnik gezeten met bel in de
2989: China, blanc de Chine vormstuk en paar vormstukken, 20e eeuw., 20-30 cm. [4]250
2990: China, bronzen wijnkan in de vorm van een aap met perzik, 17e/18e eeuw,de aap zittend met zijn
2991: China, driedelig bronzen wierookvat op standaard, 19e eeuw,de zijden met opengewerkte panelen met
2992: China, bronzen 'bamboe' wierookbrander op standaard, Qing dynastie,het ronde vat op drie poten op
2993: China, drie bronzen dierenfiguren, 19e eeuw,bestaande uit een penselenhouder in de vorm van een
2994: China, bamboe ruyi scepter, 20e eeuw, gesneden als een tak met vingercitroenen, l. 24,5 cm [1]300
2995: China, hardhouten model van een vingercitroen, 19e-20e eeuw,natuurgetrouw gemodelleerd (minieme
2996: China, jade opengewerkte plaquette, 19e/20e eeuw,gesneden met vogels en een hert temiddel van
2997: China, vier celadon jade plaques, 19e/20e eeuw,drie opengewerkt, waaronder met shou-symbool, Shoulao
2998: China, celadon jade 'chilong' kledinghaak, Qing dynastie,het uiteinde gesneden als een
2999: China, ivoren boogschuttersring en kraal, 19e-20e eeuw, diam. 3,1 cm (max) [2]0
3000: China, jade?et armband, 20e eeuw, niet getest, diam. 7,5 cm 0
3001: China, groen Pekingglazen vaasje, 20e eeuw,op houten voetje, met apocrief Tongzhi merk, h. 6 cm 300
3002: China, celadon jade figuur van een jongen, Qing dynastie,met een hond aan zijn zijde en een ruyi
3003: China, collectie celadon jade objecten, 20e eeuw,bestaande uit een model van een vis, een ovale
3004: China, collectie jade en jadeite objecten, 20e eeuw, waaronder twee armbanden, twee opengewerkte
3005: China, twaalf metalen munten, mogelijk deels Qing dynastie,, herkomst: collectie in Heidelberg,
3006: China, collectie celadon jade objecten, 20e eeuw,bestaande uit een zegel met aap, een congvormige
3007: China, jade hanger van Boeddha, 20e eeuw,gezeten in dhyanasana op een lotustroon, achterzijde
3008: China, een jade en een agaat snijwerkje, 19e/20e eeuw,een jade snijwerk in de vorm van een perzik
3009: China, twee Cantonese famille rose ge?mailleerde schoteltjes en een snuifflesje voor de Europese
3010: China, cloisonne 'draken' vaas, 19e/20e eeuw,de platte vaas gedecoreerd met draken en de vlammende
3011: China, elf Cantonese ge?mailleerde vierkante wijnkommetjes, 19e eeuw, negen gedecoreerd met Shou-
3012: China, agaten vaasje, ca. 1900,gesneden met druivenranken, op houten standaard gesneden met
3013: China, gekleurd spekstenen figuur van Guanyin, 19e eeuw,gezeten met een boekrol in haar hand en
536
注册此场拍卖会 - 东南亚古董艺术品拍卖会(29445)
拍卖规则 - 东南亚古董艺术品拍卖会
2. 保证金比例为1:4