东南亚古董艺术品拍卖会
东南亚古董艺术品拍卖会
Art, Antiques, Collectibles
09 Jun 2020 13:00 CEST
536
2782: Japan, blauw-wit porseleinen bord, Edo periode, ca. 1700,met Kakiemon stijl decor van tijger bij
2783: Japan, Imari scheerbekken, Edo periode,met decor van bloemenmand, diam. 25 cm. [1]250
2784: Japan, blauw-wit porseleinen Arita schotel, Edo periode,met Wanli decor van vakwerk (schilfers,
2785: China, blauw/wit porseleinen schotel, 18e-19e eeuw,met decor van bloesem bij rots, diam. 30 cm. [1]
2786: China, paar famille rose diepe borden, 18e eeuw,met deels verguld decor van kraanvogels bij
2787: China, melk en bloed kom kom, Qianglong,met decor van bloesem, diam. 19 cm. [1]100
2788: China, blauw-wit porseleinen kommet decor van figuren in interieur in vakwerk. Gemerkt met 6-
2789: China, blauw witte kom, 19e eeuwmet oren met voorstellingen van phoenixen, diam. 17 cm. [1]220
2790: China, porseleinen wandvaas, mogelijk begin 20e eeuw,met fijn geschilderd decor van bloemen en
2791: China, blauw-wit porseleinen penseelhouder, 20e eeuw,met decor van eenden. Gemerkt met zegelmerk ,
2792: China, yixing trekpotje, 20e eeuw,met gekerfd decor van gedicht. Gemerkt met zes muntstukken op
2793: China, Wucai dekseldoos in Wanli stijl, 20e eeuw, met decor van draak en foenix. Gemerkt 6-
2794: China, schoteltje in Sung stijlmet relief van chrysanten, de rand verguld, diam. 14 cm. [1]500
2795: China, 'Imperial yellow' kom, 20e eeuw,met relief van draak en parel. Gemerkt met 6-karaktermerk
2796: China, zes stuks monochroom porselein, h. ca. 10 cm. [6]150
2797: China, paar Sancai porseleinen vormstukken, Qing dynastie, 19e eeuwKylin, met jong en met bal, op
2798: China, een paar decoratieve polychroom steengoed figuren in Tang dynastie stijl, 19e eeuw;
2799: China, stucco sculptuur, mogelijk Song/Yuan dynastie;Zittende magistraat, met katje in de
2800: China, blauw-witte porseleinen schotel, Guangxu, met voorstelling jongetjes bij een tempel (
2801: China, twee blauw-wit porseleinen theepotten en deksels, 19e eeuwbeide gedecoreerd met
2802: China, paar blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,gedecoreerd met bloemen, gemerkt (een met
2803: China, paar blauw-witte porseleinen kommen, Jiaqing, ca. 1800,gedecoreerd met insecten en bloemen (
2804: China, blauw-witte porseleinen vaas en twee miniatuur vaasjes, 18e-19e eeuw, de vaas gedecoreerd met
2805: China, poederblauw geglazuurde porseleinen olie- en azijnkannetje met deksels, 18e eeuw,de zijden
2806: China, poederblauw geglazuurde porseleinen kom, 18e eeuw,de zijden verguld met pioenrozen in een
2807: China, collectie poederblauw geglazuurd 'Hatcher cargo' porselein, laat 17e eeuw,bestaande uit een
2808: China, blauw-wit porseleinen vaas, Kangxi,peervorm met hoge hals, gedecoreerd met Antiquiteiten,
2809: China, twee blauw-wit porseleinen vaasjes, Kangxi,elk gedecoreerd met vogel op bloesemtak (een met
2810: China, paar blauw-wit porseleinen kommetjes, begin 17e eeuw,elk aan de binnenzijde gedecoreerd met
2811: China, zes blauw-wit en cafe-au-lait geglazuurde porseleinen koppen en schotels, 18e eeuw,de
2812: China, collectie blauw-wit porseleinen koppen en schotels, Kangxi,bestaande uit een set van 12
2813: China, blauw-witte Swatow schotel, Ming-dynastie, midden 17e eeuw, met decor van aapje en hert in
2814: China, blauw-wit porseleinen soepterrine en deksel, Qianlong,de ronde zijden gedecoreerd met
2815: China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,gedecoreerd met elegante dames en een jongen in een
2816: China, blauw-wit porseleinen achtkantige schotel, Qianlong,de diepe schotel gedecoreerd met een
2817: China, een set van drie blauw-witte porseleinen schaaltjes, Qianlong,gedecoreerd met dames in een
2818: China, tien blauw wit porseleinen koppen en acht schotels, Qianlong,met decor van tulpen en bloemen,
2819: China, inktsteen en blanc-de-Chine inktpot, de steen in relief gedecoreerd met twee draken, de
2820: China, blanc-de-Chine achtkantige inktpot, ca. 1800,de zijden gemodelleerd met gestileerde
2821: China, blanc-de-Chine penselenwasser, Kangxi,de baluster wasser gemodelleerd met bloeiende prunus (
536
注册此场拍卖会 - 东南亚古董艺术品拍卖会(29445)
拍卖规则 - 东南亚古董艺术品拍卖会
2. 保证金比例为1:4