东南亚古董艺术品拍卖会
东南亚古董艺术品拍卖会
Art, Antiques, Collectibles
09 Jun 2020 13:00 CEST
536
3014: China, bamboe penselenbeker, 20e eeuw,in de vorm van een krul, gesneden met wijzen in een
3015: China, bamboe penselenbeker, 19e/20e eeuw, in relief gesneden met een geleerde en een jongetje onder
3016: China, 'zitan' houten penselenbeker, 19e/20e eeuw,in relief gesneden met een vleermuis en bamboe,
3017: China, bamboe penselenbeker, modern,gesneden in reli?f met geleerden in een boslandschap (
3018: Korea, bamboe penselenbeker, 19e/20e eeuw,gesneden in reli?f met tijgers in een berglandschap, met
3019: China, schildering op zijde, 20e eeuw,bloemenoogst, ingelijst achter glas, gesigneerd (
3020: China, rolschildering op papier, 20e eeuw, met doorlopend decor van een jachtscene (vlekken), h.
3021: China, schilderingen op rijstpapier, 20e eeuw,met in totaal 9 schilderingen van diverse figuren (
3022: China, twee schilderingen op mergpapier, 19e eeuw,de een met een afbeelding van een wevende vrouw,
3023: China, bamboe penselenbeker, 19e-20e eeuw,gesneden met figuren in een berglandschap met pijnbomen,
3024: China, een collectie van zes houten zegels en een inktsteen, 19e/20e eeuw,de inktsteen gemodellerd
3025: China, twee buxushouten sculpturen, begin 20e eeuw,een in de vorm van Li Tieguai en de ander in de
3026: China, twee geborduurd zijden stukken, 20e eeuw,samen met twee Zuidoost-Aziatische doeken (gebruikte
3027: China en Japan, collectie bronzen objecten, 19e eeuw,bestaande uit twee boeddhistische leeuwen,
3028: China, twee bronzen theepotten, 19e eeuw,een gemodelleerd met figuren, met deksel, een met
3029: China, bronzen wierookbrander in de vorm van een bedelnap, 18e eeuw,met opstaande rand, diam. 23
3030: China, twee bronzen vazen, Ming-Qing dynastie,een cilindervormige vaas gemodelleerd met figuren in
3031: China, bronzen archaistische vaas, 18e eeuw,het lichaam gemodelleerd met golven, de lange hals met
3032: China, cloisonne vaas met lotus, ca. 1900,met olifanthengsels, samen met vier verschillende
3033: China, bronzen wierookbrander in de vorm van een kylin, 20e eeuw, het beest in liggende positie
3034: China, koperlegering wierookbrander, modern,goudkleurig gepolijst , h. 10,7 cm [1]150
3035: China, cloisonné dekselpotje, 20e eeuw,met draaiend deksel, ingelegd met pioenrozen en prunus op een
3036: China, houten figuur van Budai en houten figuur van Shoulao, Qing dynastie,Budai gezeten met dikke
3037: China, grote collectie houten standaards en deksels, 19e/20e eeuw, 600
3038: China, houten beeldengroep van Zhen Wu, 19e eeuw,de Onsterfelijke gezeten op een hoge zetel, een
3039: Diverse hardhouten standaards, sokkels en deksels voor porselein, 19e eeuw., [ds]300
3040: Birma, een albasten Boeddha, 19e/20e eeuw,zittend in lotushouding (hersteld), h. 27 cm [1]150
3041: Thailand, een bronzen Boeddha, 20e eeuw,zittend in lotushouding op troon, h. 29 cm [1]200
3042: China, bronzen hu-vaas, mogelijk Han dynastie,bedekt met een groen patina, met deksel en twee masker
3043: China, bronzen bianhu vaas, mogelijk Han dynastie,bedekt met een grijsgroen patina, met deksel,
3044: China, bronzen zwaard, waarschijnlijk Han-dynastiemet groen patina en knop op de greep. Met
3045: Bamboe penseelpot, 19e eeuw,met gestoken relief van go-spelende figuren in landschap. Met
3046: Bamboe penseelpot, Qing dynastie, 19e eeuw,met relief van landschappen. Met aankoopnota Blitz Antiek
3047: China, gepatineerd koperen Guanyinstaand met geplooid gewaad, h. 48 cm. [1]200
3048: China, wit jadeit ajour pendantin zilveren montering, gekeurd, 12 x 6,5 cm. [1]300
3049: China, rechthoekig cinnabar lakwerk dekseldoosje, ca. 1900, de deksel gesneden met bloemenmand, de
3050: China, rood lakwerk rond theedoosje, ca. 1900,gedecoreerd met een figuur in een rivierlandschap,
3051: China, mogelijk zitan wierookhouder, 19e-20e eeuw,het ronde doosje gesneden met draken en
3052: China, wit en bruin geaderd jadeit koro, 20e eeuw,op driepoot, met twee oren, h. 7,5, br. 11,5 cm [
3053: Groen jadeiet plaquette, 20e eeuw,met reli?f van archa?sche motieven, l. 21, br. 15 cm. [1]300
536
注册此场拍卖会 - 东南亚古董艺术品拍卖会(29445)
拍卖规则 - 东南亚古董艺术品拍卖会
2. 保证金比例为1:4