东南亚古董艺术品拍卖会
东南亚古董艺术品拍卖会
Art, Antiques, Collectibles
09 Jun 2020 13:00 CEST
536
3054: China, met zilver ingelegd bronzen kledinghaak, Eastern Han Dynastie (25–220 AD)met 'daigou'
3055: China, bronzen wierookvat, 18e-19e eeuw,op ronde voet en met twee grepen, de onderzijde gegoten
3056: China, jade snijstuk, in de vorm van een hoorn, met twee chilong draken in relief (barsten in de
3057: Mongolie-Siberi?, groen patina bronzen gordelhaak, 500 vChrin de vorm van een lopende tijger met
3058: China, famille rose emaille kom, ca. 1740, de binnenzijde gedecoreerd met figurenpanelen op een
3059: China, famille rose emaille dekseldoosje, 20e eeuw,in gebogen vorm en gedecoreerd met fazanten op
3060: China, cloisonne tazza, 20e eeuw,ingelegd met patroon van pioenrozen, restauratie, h. 15,5 cm 80
3061: China, gestoken houten zittende Boeddha, 20ste eeuw,met fraaie oorbellen, robe en zittend op
3062: China, porseleinen sculptuur van Lohan, ca. 1900, h. 23 cm. [1]250
3063: China, collectie cloisonne objecten, 19e eeuw,bestaande uit een paar bakjes, een paar schoteltjes,
3064: China, famille rose Canton emaille gemonteerd bakje, 19e eeuw,in bloemvorm en gedecoreerd met een
3065: China, twee cloisonne bronzen vazen, 19e eeuw,ingelegd met polychrome lotus (slijtage emailles),
3066: China, drie bronzen wierookvaten, 19e-20e eeuw,een in yue-vorm, een op driepoot en een voor de
3067: China, twee bronzen figuren van Luohan, Ming-dynastie,beide staande met gevouwen handen op een
3068: China, jade archa?stische kan met deksel, 20e eeuw,gesneden met geometrische motieven en taotie
3070: China, collectie jade ringen en gespen,bestaande uit twee boogschuttersringen, een tweedelige
3071: China, collectie jade gordelhaken,vier gesneden als een chilong, twee met archa?stische motieven,
3072: China, drie jade bi-discs,twee celadonkleurig in effen vorm, een crèmekleurig gesneden in reli?f (
3073: China, eem jade bi-disc en een hanger,de disc gesneden met draken, de hanger met geometrische
3074: China, collectie jade kralen en objecten,bestaande uit zeven diverse gesneden kralen, een hanger
3075: China, jade penselenwasser,in archa?stische vorm, ingekerfd met karakters, herkomst: Collectie
3076: China, vijf jade hangers,in de vorm van een vaas, vleermuis, bel, shou karakter, en een wit jade
3077: China, collectie jade hangers,bestaande uit drie ronde opengewerkte hangers, twee in de vorm van een
3078: China, collectie jade modellen van dieren,bestaande uit een stier, een paard, een draak, een
3079: China, twee antiek bronzen handbijlen, h. 18 en 16 cm. [2]400
3080: China, collectie jade modellen van vruchten,bestaande uit perziken, granaatappel en verschillende
3081: China, benen en jade vliegenkwast, 19e eeuw,bestaande uit gesneden ronde jade kralen en benen
3082: China, collectie jade en stenen armbanden,twee gesneden met draken, in verschillende kleuren en
3083: China, collectie diverse objecten,waaronder een agaat vaasje, jade hangers, amber snijwerk en
3084: China, collectie zegels,samen met drie jade vaasjes, een jade gesp en twee turquoise amuletten (
3085: China, paar geborduurd stoffen tasjes, 19e/20e eeuw,geborduurd in gouddraad met perziken en
3086: China, diverse bronzen objecten,waaronder een opiumgewicht, herkomst: Collection Cserno,
3087: China, ivoren model van de Hehe Erxian tweeling, 19e eeuw,gesneden met de rug naar elkaar toe (
3088: China, cloisonne en houten ruyi scepter, 19e/20e eeuw,de gesneden houten scepter ingelegd met
3089: China, metalen ruyi scepter, 19e/20e eeuw,gegoten in reli?f met draken, ingelegd met jade plaque van
3090: China, houten figuur van Shoulao, 20e eeuw,gesneden uit een boomstronk (slijtage, haarlijnen),
3091: China, spekstenen beeldengroep, 19e eeuw,bestaande uit Onsterfelijken naast een paviljoen op een
3092: China, spekstenen model van Shoulao, 19e eeuw,met kalebasvormige fles in zijn ene, en stok in zijn
3093: China, spekstenen groep van Shoulao met hert, 19e eeuw,samen met een gesneden standaard (kleine
3094: China, twee ronde cinnaber lakwerk poederdoosjes, 19e/20e eeuw, gesneden met bloemen, herkomst:
536
注册此场拍卖会 - 东南亚古董艺术品拍卖会(29445)
拍卖规则 - 东南亚古董艺术品拍卖会
2. 保证金比例为1:4