东南亚古董艺术品拍卖会
东南亚古董艺术品拍卖会
Art, Antiques, Collectibles
09 Jun 2020 13:00 CEST
536
2934: China, witgeglazuurde driedubbele porseleinen vaas, 20e eeuw,in reli?f gedecoreerd met lotus,
2935: China, twee famille rose figuren, late Qing-dynastie,een in de borm van een jongen met ruyi-
2936: China, koperrood geglazuurde vaas, 19e/20e eeuw,bedekt met een donkerrood glazuur met lavendel
2937: China, koperrood geglazuurde vaas, 19e/20e eeuw,bedekt met een donkerrood glazuur met lavendel
2938: China, koperrood geglazuurde vaas, 19e/20e eeuw,bedekt met een helderrood glazuur, (haarlijn)
2939: China, twee rood- en groengeglazuurde vaasjes, 19e/20e eeuw,bedekt met een gestreept groen en rood
2940: China, polychroom geglazuurd porseleinen figuur van Guanyin, 20e eeuw,zittend op een
2941: China, blanc-de-Chine figuur van Guanyin, 20e eeuw,gezeten op een drakentroon met een ruyi-scepter
2942: China, collectie poederblauw geglazuurd porselein, 18e eeuw,bestaande uit een kom, twee borden met
2943: China, perzikbloesem- en monochroom geglazuurde vaasjes, 18e-19e eeuw,bestaande uit een
2944: China, famille verte standaard, Kangxi,de zeskantige standaard opengewerkt en gedecoreerd met draken
2945: Japan, Imari schotel, Meiji periode,gedecoreerd met panelen met kalebasvazen en lotus, de onderzijde
2946: Japan, set van drie blauw-witte Arita borden, Edo-Meiji periode,gedecoreerd met een pioen in een
2947: Japan, Imari porseleinen schotel, Meiji periode,gedecoreerd met een geisha rustend voor een
2948: Japan, Imari schotel, Meiji periode,gedecoreerd met vogels in vlucht onder een volle maan (krasjes),
2949: Japan, grote Imari schotel, Meiji periode,gedecoreerd met panelen met geleerden op een ondergrond
2950: Japan, Kutani bord, Meiji,gedecoreerd met cartouches met vogels op een roodgeglazuurde ondergrond (
2951: Japan, Arita blauw-witte vaas, Edo-periode, laat 17e eeuw,met decor van shishi leeuwen en een feniks
2952: Japan, Arita, blauw-wit porseleinen kan, Edo periode, laat 17e/vroeg 18e eeuw,met decor van
2953: Japan, Imari vaas, Edo periode, gedecoreerd met pioenrozen en chrysanten (sterbarst), h. 17,5 cm [
2954: Japan, Imari terrine met deksel, Meiji periode,gedecoreerd met panelen met bloemen en antiquiteiten,
2955: Japan, twee Imari dekselvazen, Edo periode,elk gedecoreerd met pioenrozen en chrysanten, de
2956: Japan, Imari scheerbekken en schotel, Edo periode,het bekken gedecoreerd met pioenrozen en
2957: Japan, blauw-wit porseleinen Arita schoteltje, Edo-Meiji periode,gedecoreerd met figuren bij een
2958: Korea, wit- en celadon-geglazuurde terracotta vaas,ingekerfd met geld motief (glazuurschilfers),
2959: Korea, celadon-geglazuurde meiping vaas, 20e eeuw,gedecoreerd met panelen met kraanvogels (
2960: Korea, celadon-geglazuurd vaasje, 19e-20e eeuw,met geribde zijden,met decor van chrysanten en
2961: Korea, celadon-geglazuurd schaaltje en vaasje,beide in slib gedecoreerd met bloemen (bakbarsten,
2962: Japan, vijf celadon- en bruingeglazuurde sake kruiken,verschillend van vorm, ene met kalligrafie (
2963: Japan, verte-Imari vaas, 19e/20e eeuw,gedecoreerd met figurenpanelen op een ondergrond van
2964: Japan, Satsuma vaas en dekselkop, 19e/20e eeuw,de vaas gedecoreerd met figuren in een bergachtig
2965: Japan, famille verte 'draken' vaas, Meiji periode,in cilindrische vorm, gedecoreerd met twee
2966: China, paar turquoise geglazuurde jardinières, 19e eeuw,de zijden gemodelleerd met prunus, bamboe en
2967: China, vier aubergine en turquoise geglazuurde boeddhistische leeuwen, late Ming-dynastie en later,
2968: China, collectie turquoise en aubergine geglazuurd aardewerk, vermoedelijk Ming-dynastie,
2969: China, grote Cizhou aardewerken pot, Yuan-Ming-dynastie,gedecoreerd met bloemen op een crème
2970: China, bruingeglazuurde aardewerken schenkkan, mogelijk Song-dynastie,bedekt met een luster bruin
2971: China, bruingeglazuurde aardewerken wijnkan, mogelijk Tang-dynastie,met geribde zijden en tuit in de
2972: China, collectie groen- en okergeglazuurde aardewerken vaasjes, voornamelijk Tang-Ming dynastie,
2973: China, collectie sancai- en groengeglazuurde aardewerken objecten, voornamelijk Ming-dynastie,
536
注册此场拍卖会 - 东南亚古董艺术品拍卖会(29445)
拍卖规则 - 东南亚古董艺术品拍卖会
2. 保证金比例为1:4