东南亚古董艺术品拍卖会
东南亚古董艺术品拍卖会
Art, Antiques, Collectibles
09 Jun 2020 13:00 CEST
536
3117: China, bronzen koro, 19e eeuw en Kanton twee beschilderde schoteltjes, circa 1900, h en diam. 16 cm.
3118: China, jade vierkant cachet,met afgeschuinde bovenzijde, h. 8,5 cm. [1]400
3119: China, antiek bronzen 'garlic head' ofwel 'suantouping' vaas in Han ofwel archaische stijl,met groen
3120: China, bronzen sculptuur van Kylin, 19e eeuwmet een zadel waarop florale motieven, l. 7 cm. [1]400
3121: China, diverse bronzen en metalen dierfiguren,o.a. Kylins Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam,
3122: China, tien bronzen naamzegels, 20st eeuw.bekroond met diverse dierfiguren. Herkomst: Collectie
3123: China, vijf bronzen, ijzeren en koperen naamzegels , w.b. ca. 1900met dierfiguren versierd een in de
3125: Japan, twee bronzen vazen, Meiji periode,een gemodelleerd met een kikker, de ander met een krab,
3125A: Japan, twee zwart gelakt houten zesslags kamerschermen,met papieren en stoffen panelen. Op ieder
3125B: Japan, zwart gelakt houten zesslags kamerschermmet papieren en stoffen panelen, waarop
3126: Japan, twee bronzen vazen, Meiji periode, waarvan één met zilver ingelegde bloemen, gesigneerd, de
3127: Japan, drie bronzen vazen, 20e eeuw,gesigneerd Aida Tomiyasu, Kobayashi Bishun en Nakayiman Yasumi
3128: Japan, bronzen art deco vaas, 20e eeuw,met groen patina en horizontale ribben, gesigneerd, h. 27,5
3129: Japan, bronzen vaas, tweede helft 20e eeuw,gemodelleerd met spiralen, gesigneerd "Boshu" voor
3130: Japan, bronzen vaasje met lange hals, 20e eeuw,met roodbruine patina, gesigneerd Nakajima Yasumi
3131: Japan, bronzen kalebasvormige vaas, 20e eeuw,ingelegd met karakters in metaal en goud, gesigneerd "
3132: Japan, gepatineerd bronzen rechthoekige vaas, 20e eeuw,met organisch gevormde halsopening,
3133: Japan, bronzen cloisonné vaas, Taisho periode, met decor van bloemen in relief op een rode
3134: Japan, twee bronzen wierookvaten in de vorm van een eend, 20e eeuw,met gedetailleerde veren en
3135: Japan, hardhouten Boeddha, modern,gezeten in lotushouding op een lotustroon, zijn handen in
3136: Japan, bronzen vaas, 20e eeuw,op driepoot, ingelegd met eenden onder prunus, herkomst: Collectie
3137: Japan, bronzen wierookvat, Meiji periode,gedecoreerd in reli?f met vogels tussen pioenrozen met twee
3138: Japan, bronzen vaas, 20e eeuw,in reli?f gemodelleerd met paviljoen in landschap, gesigneerd.
3139: Japan, bronzen model van een olifant, Meiji periode,realistisch gemodelleerd, w. 26 cm [1]200
3140: Japan, bronzen okimono van een konijn, 20e eeuw,niet gesigneerd, h. 19 cm [1]120
3141: Japan, ivoren okimono, Meiji periode,voorstellende een man met kind (defect), herkomst: Collectie
3142: Japan, ivoren netsuke, Meiji periode,van een draak tussen de wolken, herkomst: Collectie Cserno,
3143: Japan, twee aardewerken wierookdoosjes, 20e eeuw,een in de vorm van Daruma, de ander gemodelleerd
3144: Japan, ivoren netsuke, Meiji periode,van een man met kind en hond, herkomst: Collectie Cserno,
3145: Japan, concertina shunga-album, 19e-20e eeuw,met twaalf erotische prenten in zijden omslag, 30 x
3146: Japan, twee houten Noh theater maskers, ca. 1900,voorstellende edelvrouwen in de gedaante van 'Zo-
3147: Japan, vier netsukes, Meiji periode of later,bestaande uit een ivoren netsuke van een man, twee
3148: Japan, Noh theater masker, Meiji periode,met expressieve gelaatskenmerken en wit-geel gelakte
3149: Japan, twee houten Noh maskers, 19e/20e eeuw,(hersteld), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, h.
3150: Japan, ivoren netsuke, Meiji periode,van drie mannen (hersteld), herkomst: Collectie Cserno,
3151: Japan, ivoren netsuke, Meiji periode,gesneden met landschap, herkomst: Collectie Cserno,
3152: Japan, twee ivoren netsuke, Meiji periode,een van een figuur in lange gewaden, de ander van een
3153: Japan, twee ivoren netsuke, Meiji periode,elk gesneden als een plak hout, herkomst: Collectie
3154: Japan, twee ivoren netsuke, Meiji periode,een van een ginkgo blad en de ander van een blad, beide
3154P: Japan, drie verschillende ivoren netsuke, Meiji periode;hondje met amber ingelegde ogen, natuurlijke
536
注册此场拍卖会 - 东南亚古董艺术品拍卖会(29445)
拍卖规则 - 东南亚古董艺术品拍卖会
2. 保证金比例为1:4