东南亚古董艺术品拍卖会
东南亚古董艺术品拍卖会
Art, Antiques, Collectibles
09 Jun 2020 13:00 CEST
536
2893: China, turquoise-geglazuurde vaas, modern,,de zijden met twee maskergrepen, met apocrief Qianlong
2894: China, twee 'theestof' geglazuurde vaasjes en een 'perzikbloesem' geglazuurd vaasje, 20e eeuw,elk
2895: China, famille rose stemcup, ca. 1900,gedecoreerd met bloemen, de binnenzijde met dubbele perzik, h.
2896: China, paar gekleurd porseleinen gemberpotten, circa 1930met deksels en afbeeldingen van figuren
2897: China, twee celadon-geglazuurde puntvazen, 20e eeuw,elk met gecracqueleerd glazuur (kleine chips),
2898: China, celadon-gegelazuurde dekselpot met houten deksel, 20e eeuw,met reli?fdecoratie met lotus (
2899: China, aardewerken Cizhou-stijl kom,met reli?fdecoratie aan binnenzijde, diam. 16,6 cm [1]100
2900: China, celadon-geglazuurd 'dubbele vis' bord, Ming dynastie,gemodelleerd met twee vissen (
2902: China, celadon-geglazuurd diep bord, Ming dynastie,met opstaande rand (krasjes), diam. 29,9 cm [1]
2903: China, zwart geglazuurd aardewerken vaasje, mogelijk Song,het dikke glazuur stopt boven de
2904: China, ge-type gecraqueleerd geglazuurd gelobd schaaltje, Qing dynastie,bedekt met een netwerk van
2905: China, celadon-geglazuurd schaaltje, Qing dynastie,met een fijn netwerk van craquelures, diam. 14,
2906: China, celadon-geglazuurd gelobd schoteltje, Qing dynastie, het donkergroene glazuur met een fijne
2907: China, celadon-geglazuurde jardinière, Qing dynastie,rechthoekig met gelobde zijden en rustend op
2908: China, hazenvel-geglazuurde kom, modern,gemodelleerd met opstaande rand en geglazuurd met een dik
2909: China, twee qingbai-geglazuurde schoteltjes, 20e eeuw,ingekerfd met gestileerde bloemen, samen met
2910: China, celadon-geglazuurde 'lotus' schotel, Ming dynastie, gemodelleerd met een centrale lotus,
2911: China, geyao-geglazuurde wierookbrander, mogelijk Song dynastie,op drie poten en met twee
2912: China, yue-geglazuurde pot, mogelijk Jin dynastie,met geappliceerde maskerons op een geometrische
2913: China, zwart geglazuurde porseleinen wierookbrander en yixing kom, 20e eeuw,de brander zwart
2914: China, celadon-geglazuurd miniatuur vaasje, 20e eeuw,gemodelleerd met opengewerkte greep , h. 5,3 cm
2915: China, zwart geglazuurde kom,in Song stijl, met dik druipend glazuur over de grijze klei, diam. 10
2916: China, wit geglazuurde aardewerken wierookbrander,in Song stijl, met horizontale ribben en op drie
2917: China, blauw-wit porseleinen balustervaas, 18e/19e eeuw,met decor van feniksen tussen pioenen,
2918: China, blauw-wit porseleinen pot, 19e eeuw,met decor van bloemen, de schouder met vier
2919: China, blauw-wit porseleinen vaas, 19e/20e eeuw,gedecoreerd met shou-symbolen en bloemen, de hals
2920: China, aardewerken pot,in Neolithische stijl, hierbij Mexicaans terracotta hoofd, h. 16,9 cm [2]150
2921: China, paar aardewerken gemberpotten en chocoladeketel, circa 1900.alle zonder deksel, [3]200
2922: China, pate tendre geel-groene gemberpot, circa 1920met decor van kraanvogel, blindmerk (deksel
2923: China, famille rose kom, Qianlong,de buitenzijde gedecoreerd met vogels en vlinders tussen pioenroos
2924: China, paar famille rose kommen, Qianlong,gedecoreerd met feniksen tussen pioenrozen (een met chip
2925: China, famille rose balustervaas, 20e eeuw,gedecoreerd met perziken en 'shou' symbolen, h. 45 cm [
2926: China, famille rose balustervaas, 20e eeuw, gedecoreerd met perziken en 'shou' symbolen, h. 45 cm [
2927: China, famille rose balustervaas, 19e eeuw,gedecoreerd met een pauw en verschillende vogels tussen
2928: China, famille rose balustervaas, 20e eeuw,gedecoreerd met geleerden in een tuinlandschap, met
2929: China, famille rose vaas voor de Thaise markt, 19e eeuw,gedecoreerd met druppelvormige
2930: China, famille rose vaas, 20e eeuw, gedecoreerd met verticale gekleurde banen waarin lotusranken,
2931: China, een paar en een enkele famille rose vaas, 19e-20e eeuw,de enkele vaas gedecoreerd met
2932: China, paar kleine famille rose vaasjes, 20e eeuw,gedecoreerd met vogels in een bloementuin, met
2933: China, blauw-wit porseleinen kalebasvormige vaas, 20e eeuw,gedecoreerd met een bergachtig
536
注册此场拍卖会 - 东南亚古董艺术品拍卖会(29445)
拍卖规则 - 东南亚古董艺术品拍卖会
2. 保证金比例为1:4